Açıklamalı Yönetim - Organizasyon ve Örgütsel Davr - Salih GÜNEY - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 02-12-2011 (09:40)   Son Mesaj: 02-12-2011 (09:40)    Cevap: 0    Gösterim: 1279  

02-12-2011

Açıklamalı Yönetim - Organizasyon ve Örgütsel Davr - Salih GÜNEY - Ana Fikri

Açıklamalı Yönetim - Organizasyon ve Örgütsel Davr - Salih GÜNEY - Özeti, Açıklamalı Yönetim - Organizasyon ve Örgütsel Davr Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: Siyasal Kitabevi
    Basım Tarihi: Şubat 2004
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

İnsanlar ne kadar okurlarsa okusunlar ya da ne kadar bilgili olurlarsa olsunlar tüm öğrendiklerini ya da okuduklarını hemen hatırlayamayabiliyorlar. Bu nedenle hatırlayamadıkları konu ve kavramlar için bazı kaynaklara bakma ihtiyacı hissederler. Bakacakları kaynaklarda bir çok bilginin derli toplu bir arada olmasını arzularlar. Bu düşünce ve istek her zaman ve her dönemde insanlar için önemli olmuştur. Amacımız, insanların bu isteklerine az da olsa cevap vermektir.

Diğer "Salih GÜNEY" Kitapları:

1. Özlü Sözler
    2. Yönetim ve Organizasyon El Kitabı
    3. Yönetim Tarzımıza ve Davranışlarımıza Yön Veren Öz

Açıklamalı Yönetim - Organizasyon ve Örgütsel Davr - Salih GÜNEY - Ana Fikri Yorumları