Hemşireler İçin Temel İlk Yardım ve Acil Bakım - Ruhi Selçuk Tabak - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 01-26-2011 (12:20)   Son Mesaj: 04-23-2011 (20:41)    Cevap: 1    Gösterim: 904  

01-26-2011

Hemşireler İçin Temel İlk Yardım ve Acil Bakım - Ruhi Selçuk Tabak - Ana Fikri

Yayınevi: Palme Yayın
    Basım Tarihi: Ekim 2007
    Kitap Türü: Eğitim /

İlk yardım ve acil bakım hizmetleri, acil sağlık hizmetlerinin ve sistemlerinin ilk aşaması ve sonucu etkileyen temel uygulamasıdır. Bu nedenle ilk yardım ve acil bakım profesyonelce yapılmalıdır. İlk yardım ve acil bakım, olayın olduğu yerden ambulansa, ambulanstan acil servise kadar devam eder ve burada sürdürülür. Bu kitapta yer alan konular bu ilkelere göre ele alınmış ve diğer konularla sentez yapabilecek düzeyde hazırlanarak resimlerle de desteklenmiştir.

Diğer "Ruhi Selçuk Tabak" Kitapları:

1. Sağlık İletişimi

Hemşireler İçin Temel İlk Yardım ve Acil Bakım - Ruhi Selçuk Tabak - Ana Fikri Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  04-23-2011, 20:41

--->: Hemşireler İçin Temel İlk Yardım ve Acil Bakım - Ruhi Selçuk Tabak - Özeti

Alıntı:
    acil bakim kitabi indir-hemşireler İçin temel İlk yardım ve acil bakım - ruhi selçuk tabak - Özeti

İndİr
    Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Misafir Ziyaretci