Hümeyra - Naşide Gökbudak - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 01-24-2011 (22:50)   Son Mesaj: 01-24-2011 (22:50)    Cevap: 0    Gösterim: 1754  

01-24-2011

Hümeyra - Naşide Gökbudak - Özeti

Hümeyra - Naşide Gökbudak - Özeti, Hümeyra Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: Neden Kitap
    Basım Tarihi: Ağustos 2007
    Kitap Türü: Roman / Edebiyat

Hümeyra koltuğun arkasına yaslanmış gözlerini kapamıştı. Emirgân a ne zaman geldiklerini fark etmedi bile. Aslında uzun bir yol değildi. Uyumuyor, arada bir hissettiği ıhlamur ve iğde çiçeklerinin kokusunu içine çekiyor, Nejat ile yaşayacağı bir ömrü tahayyül etmeye çalışıyordu. "Tabii ki çok güzel olacak. Hatta muhteşem olacak. Ben aşkların en güzelini yaşıyorum. Bizi ayırmaya kimsenin gücü yetmez! Babamın bile" diye düşündü.Nejat arabayı durdurmuş, öylece Hümeyra ya bakıyordu, "Sarmaşık Gülü, inelim mi?"Asırlık bir ailenin birbirinden farklı kadınları ve onların yaşantıları... Khodonia dan günümüze bir ailenin çatışmaları, sevgileri, tutkuları ve düş kırıklıkları... Ve hepsinin gölgesinde Ayvalık ın o güzelim sahillerinden İstanbul a uzanan, zaman içerisinde filizlenen bir aşk hikayesi... Naşide Gökbudak ın kaleminden bu kez Hümeyra yı, Ege nin kalbinde yeşeren bu tutku dolu hikayeyi, heyecan içerisinde okurken kendi ailenizden, sevgilerinizden, dostluklarınızdan ve tutkularınızdan akisler bulacak, Ege sahillerinden esen ılık rüzgarları yüreğinizde hissedeceksiniz.

Diğer "Naşide Gökbudak" Kitapları:

1. İçimdeki Başka Ben
    2. Sırma nın Günlüğü
    3. Kaç Yıl Geçti Aradan
    4. Sırma'nın Günlüğü
    5. Hümeyra - Cep Boy
    6. Asıl Adı Atiye Cep Boy
    7. Rahmi Bey Cep Boy
    8. Perina Cep Boy
    9. Miralayın Kızı Süreyya Cep Boy

Hümeyra - Naşide Gökbudak - Özeti Yorumları