Beden Dili / Ne Söylediğimiz Değil, Nasıl Söylediğ - Şafak Layiç - Ana Fikri   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 01-19-2011 (23:40)   Son Mesaj: 01-19-2011 (23:40)    Cevap: 0    Gösterim: 1659  

01-19-2011

Beden Dili / Ne Söylediğimiz Değil, Nasıl Söylediğ - Şafak Layiç - Ana Fikri

Yayınevi: Yakamoz Yayınevi
    Basım Tarihi: Ocak 2009
    Kitap Türü: Kişisel Gelişim / Genel

Akademik kitaplar kadar kapsamlı, popüler kitaplar kadar kolay okunan; resimlerle, fotoğraflarla ve güncel haberlerle zenginleştirilmiş bu eseri okuduktan sonra, insanlarla olan iletişiminiz çok daha zevkli ve coşkulu bir hal alacaktır. - NLP Uzmanı - Yazar Oğuz Sayın Öğrenciliği biten hocanın hocalığı da biter, derler. Bu kitap bana yeniden öğrenci olduğumu anımsattı. Başarılı, yararlı bir çalışma. Kutluyorum... - Prof. Dr. Tolga Yarman Bu kitap, ileride okullarda zorunlu dersler arasına girecek olan beden dilinin önemini ve mesajlarını o kadar güzel bir şekilde anlatıyor ki... Ben bu şiirin kitabı çok sevdim. Sizlerin de bu eseri büyük bir zevkle, severek okuyacağınıza inanıyorum. - Eğitmen-Yazar Tuncer Elmacıoğlu

Beden Dili / Ne Söylediğimiz Değil, Nasıl Söylediğ - Şafak Layiç - Ana Fikri Yorumları