Her Şeye Rağmen Dans Edebiliyorum - Barbara Gordon - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 01-16-2011 (01:20)   Son Mesaj: 01-16-2011 (01:20)    Cevap: 0    Gösterim: 494  

01-16-2011

Her Şeye Rağmen Dans Edebiliyorum - Barbara Gordon - Ana Fikri

Yayınevi: Kuraldışı Yayınları
    Basım Tarihi: Ocak 1999
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

Barbara Gordon, Amerikelıların yakından tanıdığı ünlü, başarılı ve güzel bir TV yapımcısı. Bir kadının isteyebileceği her şeye sahip: sağlık, para, "harika" bir sevgili ve ona her kapıyı açan yemek ve şans. Ama bir gün, yaşamı cehenneme dönüyor. Nasıl mı? On yıldır her hafta randevusuna büyük bir sadakatle gittiği psikiyartistinin ona verdiği yatıştırıcı hapları bırkamaya karar verdiğinde. Barbara hapların tutsağı olduğunu dehşetle fark ediyor... ve de sevdiği adamın kurbanı ve tutsağı haline geldiğini... Barbara nın, hem hap hem de sevgili tutsaklığını aşma mücadelesi yürek parçalayıcı bir hikaye. Son derece heyecanlı, bir o kadar da gerçek. Bu kitap, Barbara nın cehennemden dönüşünün ve kendisine yepyeni bir hayat kurmayı başarmasının gerçek ve içtenlikle paylaşılmış öyküsü. Her kadın bu kitapta kendisinden bir şeyler bulacaktır.

Her Şeye Rağmen Dans Edebiliyorum - Barbara Gordon - Ana Fikri Yorumları