Eylül ün Seçimi - Zehra Tezvaran - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 01-14-2011 (06:43)   Son Mesaj: 01-14-2011 (06:43)    Cevap: 0    Gösterim: 878  

01-14-2011

Eylül ün Seçimi - Zehra Tezvaran - Ana Fikri

Yayınevi: Düş Yayınları
    Basım Tarihi: Aralık 2006
    Kitap Türü: Roman / Edebiyat

Bilerek ya da bilmeden yaptığınız SEÇİMLER... Otuzdört yaşında EYLÜL adında gençbir kadın... Yaşarken alınyazısı diye adlandırılan hayatı... Romanı okuduğunuzda kendinize şu soruyu soruyorsunuz: Benim hayatımın paralel versiyonları nasıl olurdu? Yaşarken çok önemsediğiniz hayatınız, yapacağınız başka tercihlerle bambaşka olabilir miydi? Yaşadığınız her günü aslında paralel düzlemde binlerce değişik şekilde yaşıyor olabilir miydiniz? Kısmet böyleymiş dediğiniz şeyler gerçekten kısmetin mi, yoksa sizin seçimlerinizin işi mi? Böyle düşünmek sizi rahatsız mı edecek, yoksa önem verdiklerinizin boş olduğunu gösterip sizi yaşamınızdan bağımsızlaştıracak mı? Atıf, Musa, Steven, Yusuf ve Bünyamin... Eylül ile ayrı ayrı hayatlarda kesişen yolları... Tezvaran ın karakterleri ile heyecanlı ve keyifli ayrı ayrı beş değişik on gün yaşayacak; onları sevecek ve tekrar okuyacaksınız... Eylül ile Beraber sizde yaşamınızı düşüneceksiniz.

Diğer "Zehra Tezvaran" Kitapları:

1. Gül Parmaklı Ay
    2. Her Şeye Yeniden Başlamalı
    3. Dişidir Mayıs Ayı
    4. Adım Adım Mutluluk: Psikobiyolojik Öğrenme
    5. Sahipsiz Terapiler

Eylül ün Seçimi - Zehra Tezvaran - Ana Fikri Yorumları