Çocuklarımıza Verebileceğimiz En Büyük 10 Armağan - Steven W.Vannoy - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 01-13-2011 (05:52)   Son Mesaj: 01-13-2011 (05:52)    Cevap: 0    Gösterim: 559  

01-13-2011

Çocuklarımıza Verebileceğimiz En Büyük 10 Armağan - Steven W.Vannoy - Ana Fikri

Yayınevi: Pegasus Yayıncılık
    Basım Tarihi: Mart 2007
    Kitap Türü: Kişisel Gelişim / Genel

"Bu kitapta yer alan kavramlar öylesine yaşamsal bir niteliğe sahiplerdir ki, çocukların geleceği tıpkı bir bina inşa etmek için ancak iyi bir temel üzerine yerleştirildiğinde sağlam bir yapıya kavuşmuş olacaktır. Çocuklarınıza Verebileceğiniz 10 Armağan kitabı şaşırtıcı, basit, etkin yöntemler ile paha biçilemez değerler sunmaktadır." - Doug Krug, Enlightened Leadership "Çocuklarınızın dürüstlükten mizah anlayışına kadar kendi karakterlerinin gelişimi için teşvik etmenin mükemmel bir yöntemi!" - Dr. Spencer Johnson, Peynirimi Kim Kaptı kitabının yazarı "Çocuklarınıza verebileceğiniz en büyük armağan bu kitabı okutmak ve onun öğrettiği güçlü ilkeleri kullanmalarını sağlamaktır." - Jack Canfield, Tavuk Suyuna Çorba kitabının yazarı "Tüm anne babalara sesleniyorum; Sonuç olarak, gerçek bir insan, bir anne baba, yanıtları bulacaktır. Steven Vannoy sorunları ortaya koymakta ve inanılmaz çözümler sunmaktadır. Ben küçükken o neredeydi?" - Judith Briles, yazar "Çocuklarınıza Verebileceğiniz 10 Armağan" Dr. Spock ve Susam Sokağı ndan daha fazla bilgi verici ve çocukların kendine yön bulması için daha fazla yardım edici bir niteliğe sahip." - David Hartenbach, eğitimci

Çocuklarımıza Verebileceğimiz En Büyük 10 Armağan - Steven W.Vannoy - Ana Fikri Yorumları