Hıncal ın Gördükleri Dünyadan 2 - Hıncal Uluç - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 01-08-2011 (06:51)   Son Mesaj: 01-08-2011 (06:51)    Cevap: 0    Gösterim: 597  

01-08-2011

Hıncal ın Gördükleri Dünyadan 2 - Hıncal Uluç - Özeti

Hıncal ın Gördükleri Dünyadan 2 - Hıncal Uluç - Özeti, Hıncal ın Gördükleri Dünyadan 2 Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: Alfa Yayınları
    Basım Tarihi: Kasım 2006
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

Hemen hepsi, bu topraklar üzerinde yaşayan bizler tarafından yaratılmış, binlerce, milyonlarca sorununa rağmen benim ülkem cennet. Benim ülkemin insanları bir başka, bambaşka güzel. Ben bu ülkeyi, ben bu ülkenin insanlarını bir başka seviyorum. Bir başka sevdiğim içindir ki, dünyanın neresine, hangi güzelliğine gidersem gideyim, dönüşün, kavuşmanın o dayanılmaz güzelliğine doyamıyorum. Hele bilgisayarımın başına oturup yaşadıklarımı sizinle paylaşmaya başlamıyor muyum... İşte o zaman gerçekten dünyalar benim oluyor. Sizleri öyle seviyorum ki... Sizleri öyle özlüyorum ki... Ülkeme dönüşün dayanılmaz güzelliği, işte bundandır! Manş Denizi nin altından 20 dakikada Paris ten Londra ya heyecanlı yolculuk... Karizmatik liderleri Fidel Castro ya gönülden bağlı Kübalılar... New York un Hard Rock Cafe sinde rüya gibi bir gece... Prag da Black Light dans şovu... Zürih in rengarenk inekleri... St. Tropez nin muhteşem kumsalları... Viyana nın bulvar kafeleri... Hıncal ın Gördükleri, yine dünyanın pek çok şehrinden izlenimlerle devam ediyor. Koltuğunuza kurulup Hıncal Uluç la birlikte çıkacağınız yeni yolculukların keyfini çıkarın.

Diğer "Hıncal Uluç" Kitapları:

1. Arkadaş... Dost... Sevgili... Sizinki Hangisi?
    2. Hıncal ın Gördükleri Dünyadan 1
    3. Best Of Hıncal
    4. Canın Yanınca Elimi Sık
    5. Kendi Yıldızını Bulmak
    6. Paşa Dayımın Kirazları
    7. Sevgi Kutusu
    8. Hıncal'ın Gördükleri Dünyadan

Hıncal ın Gördükleri Dünyadan 2 - Hıncal Uluç - Özeti Yorumları