Her Yönüyle Örnek Öğretmen - Halit Ertuğrul - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 01-07-2011 (03:41)   Son Mesaj: 01-07-2011 (03:41)    Cevap: 0    Gösterim: 672  

01-07-2011

Her Yönüyle Örnek Öğretmen - Halit Ertuğrul - Ana Fikri

Yayınevi: Nesil Yayınları
    Basım Tarihi: Ağustos 2009
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

Otuz yılı aşan öğretmenlik hayatımda yetiştirdiğim binlerceöğrencim, bugün öğretmen olarak yurdun çeşitli yerlerinde görev yapıyor. Bunların çoğundan hemen her gün mektup ve mesajlar alıyorum. Benimle paylaştıkları hususların ağırlıklı kısmı ise eğitim problemleri ve çözüm yollarıyla ilgili. Bu nedenle böylesi önemli konuların heba olup gitmesine gönlüm razı olmadı.Görev başındaki genç öğretmenlerimize bir el kitabı özelliğini taşıyan bu eseri hazırlamaya karar verdik. Her öğretmenin elinde bir eğitim pusulası olması niyetiyle düşündüğümüz bu kitabı Her Yönüyle ÖRNEK ÖĞRETMEN adıyla kaleme aldık.Temennimiz şuydu ki, genç öğretmenler; öğrenciye, veliye ve topluma örnek ve model bir insan olsun ve çevresinde çekim merkezi haline gelsin. İnanıyorum ki, bu çalışma her öğretmene bir eğitim kılavuzu niteliğinde doküman olacak ve yaşanılan problemlere öneriler sunacak. Bütün öğretmen dostlarımıza yeni bir bakış açısı, yeni bir ruh ve yeni bir heyecan dileğiyle…

Diğer "Halit Ertuğrul" Kitapları:

1. Secdede Son Nefes
    2. Anne Baba Notunuz Kaç?
    3. 21 Adımda Hedef 12
    4. Sevda
    5. Ateşte Yeşerdim
    6. Ateşle Yeşerdim
    7. Emre
    8. Selim ve Hande

Her Yönüyle Örnek Öğretmen - Halit Ertuğrul - Ana Fikri Yorumları