Demirel in Kara Kutusu Orhan Keçeli - Hasan Taşkın - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 12-31-2010 (01:20)   Son Mesaj: 12-31-2010 (01:20)    Cevap: 0    Gösterim: 676  

12-31-2010

Demirel in Kara Kutusu Orhan Keçeli - Hasan Taşkın - Ana Fikri

Yayınevi: Neden Kitap
    Basım Tarihi: Ocak 2007
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

"Orhan Keçeli 33 yıldır dava arkadaşımdır. O, yiğit kişiliği ile Adalet Partisi ve Doğru Yol Partisi ne çok önemli katkılar sağlamıştır. Orhan Keçeli, herkesin ihtiyaç duyduğu bir dosttur; tam bir dava adamıdır. Keçeli nin dostluğunu, desteğini ve hizmet aşkını hep takdir ettim. Çok güvenilir yapısı vardır ve bundan dolayı herkesi etkilemeyi bilmiştir. Ona her şeyi emanet edebilirsiniz. O, aynı zamanda insana hizmet etmekten keyif alan yapısıyla herkesin gönlünü fethetmiştir. Adalet Partisi nden bu yana benim en yakın çalışma arkadaşlarım arasındadır. O benim sırlarımı da bilir. Orhan Keçeli zor günlerin dostudur. İnsana hizmette dil, din ve ırk ayrımı yapmaksızın çırpınmış ve bizimle birlikte mücadele etmiştir. Orhan Keçeli, Cumhuriyet bağımlısı ve Türkiye sevdalısıdır. Orhan Keçeli nin bir dönemi bu kitapta toplamasını çok yararlı ve kıymetli buluyorum. Orhan Keçeli yi halkın sözcülüğünü yaparak demokrasi mücadelesindeki kavgası nedeniyle de ayrıca kutlarım. Bu yiğit kişinin mutlaka parlamentoda yer alması gerektiğine inanıyorum. Halkın sesini, mecliste çok daha gür bir şekilde dile getirecektir. Süleyman Demirel Orhan Keçeli nin siyasi hayatta yaptıklarını, gördüklerini yazmasını, anlatmasını çok değerli buluyorum. Meselelerin çözümünde çok pratiktir. Hareketlidir; üşenmez, tükenmez bir adamdır. Siyasetin zor günlerinde DYP de tek başına insan hakları ve yasaksız Türkiye kavgası içinde bulundu. Bu kitapla siyasi tarihimizin eksik bir sayfası tamamlanıyor. Hüsamettin Cindoruk

Diğer "Hasan Taşkın" Kitapları:

1. 11. Başkomutan Abdullah Gül
    2. İsrail Hamas Hizbullah Kıskacında Türkiye
    3. Gizli Gap Raporu
    4. Şimdi Haberler
    5. Şu Derin Devlet
    6. İsrail in Gap Senaryosu

Demirel in Kara Kutusu Orhan Keçeli - Hasan Taşkın - Ana Fikri Yorumları