Dört Bilgelik Yeryüzü Bekçilerinin BilgeliÄŸi Gücü - Dr Alberto Villoldo - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   Ä°lk Mesaj: 12-30-2010 (01:50)   Son Mesaj: 12-30-2010 (01:50)    Cevap: 0    Gösterim: 666  

12-30-2010

Dört Bilgelik Yeryüzü Bekçilerinin Bilgeliği Gücü - Dr Alberto Villoldo - Ana Fikri

Dört Bilgelik Yeryüzü Bekçilerinin Bilgeliği Gücü - Dr Alberto Villoldo - Özeti, Dört Bilgelik Yeryüzü Bekçilerinin Bilgeliği Gücü Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: Klan Yayınları
    Basım Tarihi: Aralık 2006
    Kitap Türü: Kişisel Gelişim / Genel

Dört Bilgelik, Yeryüzü Bekçileri olarak adlandırılan, kadim Amerika kadın ve erkek büyücüleri ve şifacılarından oluşan gizli bir grup tarafından korunan bilgelik öğretisidir. Dört Bilgelik bize, insanları, balinaları, hatta yıldızları kapsayan tüm varoluşun iradenin gücü aracılığıyla ışıktan yaratıldığını anlatmaktadır. Bilgelikler üzerinde ustalaşan Yeryüzü Bekçileri, bu bilgeleri hastalıkları iyileştirmek, duygusal acıyı ortadan kaldırmak, hatta yaşlanan bedenleri gençleştirmek ve farklı bir şekilde canlandırmak için kullanmaktadırlar. Dört Bilgelik üzerinde ustalaşmanız, DNA larınızı yeniden biçimlendirmenizi ve biyolojik, duygusal ve ruhsal evriminize bilinçli olarak eşlik etmenizi sağlayacaktır. Maya, Hopi ve Inka Yeryüzü Bekçileri nin kehanetlerine göre, dünya tarihinde bir dönüm noktasına gelmiş bulunmaktayız ve bu noktada yeni bir insan türü doğacak. Yakın bir zamanda bir kuantum sıçraması yaparak, artık Homo Sapiens türü olarak varolmayı bırakıp Homo Luminus (Işık İnsanı) türüne dönüşeceğiz. Dört Bilgelik size, fiziksel dünyayı çok daha yüksek bir düzeyde yaratan enerji ve titreşimi algılama yeteneğine sahip olan ışık varlıklarına dönüşmek için ihtiyaç duyduğunuz kadim teknolojileri öğretecektir.Makrobiyotik, Büyük Yaşam ya da Uzun Yaşam anlamına gelmektedir. Binlerce yıl önce antik Yunan ve diğer kadim toplumlarda bilinen ve uygulanan bu beslenme türü zamanla unutulmuş ve geçtiğimiz yüzyılda Japonya da yeniden ortaya çıkmıştır. Hiroşima ya atılan atom bombasından sonra hayatta kalmayı başaran insanlar arasında makrobiyotik beslenenlerin yaşamayı sürdürmeleri ve radyasyonun etkilerinden kurtulmaları zamanla dikkatlerin bu kadim beslenme alışkanlığına yönlenmesine neden olmuştur. Günümüzde yaygın bir şekilde hem normal bir beslenme alışkanlığı hem de kanser ve benzeri hastalıklarda tedaviyi destekleyici beslenme türü olarak kullanılmaktadır. Candan Osma, Makrobiyotik Beslenme disiplinini bu kitabında Türk okuyucusu için yeniden oluşturmakta, yöresel malzemelerle bu beslenme türünün ülkemizde de kolayca kullanılabileceğini göstermekte ve bu beslenme alışkanlığı ile kendi kanserini yenip pek çok hastasına da destek olarak bu disiplinin etkisinin canlı bir kanıtı olmaktadır.

Diğer "Dr Alberto Villoldo" Kitapları:

1. Geçmişi Onarmak, Geleceği İyileştirmek / Ruhun Yit

Dört Bilgelik Yeryüzü Bekçilerinin Bilgeliği Gücü - Dr Alberto Villoldo - Ana Fikri Yorumları