Dev Gibi Yürü Çılgın Gibi Sat - Ralph R. Roberts - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 12-29-2010 (09:40)   Son Mesaj: 12-29-2010 (09:40)    Cevap: 0    Gösterim: 943  

12-29-2010

Dev Gibi Yürü Çılgın Gibi Sat - Ralph R. Roberts - Ana Fikri

Yayınevi: Beyaz Yayınları
    Basım Tarihi: Mart 2001
    Kitap Türü:

Sıradan bir emlakçı yılda ortalama 10 ila 12 konut satar, bir süper star emlak pazarlamacısı ise 50 tane. Ama Ralph Roberts sadece geçen yıl içinde 600 den fazla konut sattı. Bu rakam, rakiplerinin satış ortalamasının 50 katından daha fazla! Amerikanın en çok satış yapan bu emlak pazarlamacısının sırrı nedir? Siz de kendi pazarlama alanınızda buna benzer olağanüstü başarıları nasıl elde edebilirsiniz? Daha da önemlisi, sattığınız şey her ne olursa olsun, Ralph Roberts ın yıllar sonra ulaştığı noktaya siz de ulaşabilir misiniz? Yanıt çok açık: Tabii ki, EVET! Bu şaşırtıcı kitapta, Ralph ın sizlerle paylaştığı sırların içerisinde şunlar da var: - Satış ya da alış kararını verecek kişiyi belirlemek - Bir yatırımcı gibi düşünmek ve davranmak - İnsanların gerçekten ne istediklerini anlamak... "Yıllar önce bir keresinde Zig Ziglar bana, Senin burada ne işin var, evlat? Okulda olman gerekmiyor mu, diye sorduğunda, yerimden fırlayıp Burada olmak için özel izin aldım efendim. diye yalan söylemiştim. Bir gün sizin gibi başarılı olacağım ve sizin yaptıklarınızı yapacağım, deyince, Olacağından eminim, diye karşılık vermişti," diyor Ralph R. Roberts.

Dev Gibi Yürü Çılgın Gibi Sat - Ralph R. Roberts - Ana Fikri Yorumları