Çelik Bilye - Jerzy Kosinski - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 12-28-2010 (10:00)   Son Mesaj: 12-28-2010 (10:00)    Cevap: 0    Gösterim: 675  

12-28-2010

Çelik Bilye - Jerzy Kosinski - Ana Fikri

Yayınevi: E Yayınları
    Basım Tarihi: Ocak 2000
    Kitap Türü: Roman / Edebiyat

Goddard ismi rock dünyasında bir muammadır. Yıllarıdır her albümüyle listelerden inmeyen, kitleleri fetheden bu süperstar, kimliğini saklı tutmayı, görünmez kalmayı başarmıştır. Goddard ın kim olduğunu bulma saplantısına kapılan genç ve güzel bir kadın amacına ulaşmak için her yolu denemeye hazırdır. Jerzy Kosinski nin George Harrisonn için yazdığı çok satan romanı Çelik Bilye, yaşam gibientrika dolu, öngörülmez, alengirli bir oyundur. "Benim sürdürmek zorunda olduğum hiçbir alışkanlığım yok... en sevdiğim yemekler listesi diye bir şeyim bile yok... benim için başlıca amaç, diğer insanlara hayatın izin verdiği kadar yakın olmaktır. Bundan başka hiçbir şey beni pek heyecanlandırmaz... Hiçbir şey de içimde bundan çok iyi uyandırmaz." Jerzy Kosinski "Kosinki bu eserinde sahip olduğu müzik bilgisi ve sevgisinden sürükleyici bir hikaye yaratmış. Şöhretle, başarının doğasını şiddet ve dehşet ölçeğinde incelemiş." Library Journal

Diğer "Jerzy Kosinski" Kitapları:

1. Kör Randevu
    2. Şeytan Ağacı
    3. Boşluk
    4. Boyalı Kuş
    5. Bir Yerde
    6. Adımlar
    7. İhtiras Oyunu

Çelik Bilye - Jerzy Kosinski - Ana Fikri Yorumları