Bree Tanner'ın İkinci Hayatı - Stephenie Meyer - Ana Fikri   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 12-28-2010 (02:40)   Son Mesaj: 12-28-2010 (02:40)    Cevap: 0    Gösterim: 660  

12-28-2010

Bree Tanner'ın İkinci Hayatı - Stephenie Meyer - Ana Fikri

Yayınevi: Epsilon Yayınevi
    Basım Tarihi: Haziran 2010
    Kitap Türü: Fantastik / Edebiyat

Bir Tutulma RomanıTutulma filmi vizyona girmeden önce tüm dünyada yayımlandıktan on gün sonra Stephenie Meyer in yeni romanı raflarda!Alacakaranlık Efsanesi'nin hayranları, Tutulma kitabında tanıtılan ve yeni doğan bir vampirin karanlık dünyasında Bree Tanner'ın sürükleyici hikâyesiyle büyülenecekler.Bedeninin değişimini izledim. Çatıda yere çömelmiş, tek eliyle tutunmaya çalışıyordu. Tüm o tuhaf samimiyet bir anda yok olmuştu, o artık bir avcıydı. Ne olduğunu bildiğim, nasıl olduğunu anladığım için yanındayken rahat olduğum bir şeydi.Beynimi kapattım. Av zamanıydı. Derin bir nefes aldım. Aşağıdaki insanların damarlarında akan kanın kokusu içime işledi. Çevredeki insanlar onlardan ibaret değildi, ama en yakın olanlardı. Avınızın kim olacağını, avınızın kokusunu almadan önce, bir şekilde karar vermiş olmalıydınız.Artık seçim yapmak için çok ama çok geçti.

Diğer "Stephenie Meyer" Kitapları:

1. Alacakaranlık Çizgi Roman
    2. Alacakaranlık Seti
    3. Cehennemde Balo Geceleri
    4. Şafak Vakti
    5. Alacakaranlık
    6. Göçebe
    7. Tutulma
    8. Yeniay

Bree Tanner'ın İkinci Hayatı - Stephenie Meyer - Ana Fikri Yorumları