Bıyıksız Hikayeler - Gülay Batur - Ana Fikri   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 12-26-2010 (07:14)   Son Mesaj: 12-26-2010 (07:14)    Cevap: 0    Gösterim: 579  

12-26-2010

Bıyıksız Hikayeler - Gülay Batur - Ana Fikri

Yayınevi: İletişim Yayınları
    Basım Tarihi: Ekim 1996
    Kitap Türü: Çizgi Roman / Çizgi Roman

Hüseyin, başlığa filan boşver gel kaçır artık beni, köyde sensiz çok sıkılıyom... Beni everecekler diye çok korkuyom, yetti gari artık senlen evlenmek istiyom... Ne diyon?... Gülsüm Karagözlüm bende seni çok özlüyom. Başlık parasını daha yarılamadım bile hakkaten kaçar mısın kız bana? Kaçarsan eğer ilk trene bin gel seni Haydarpaşa garında bekliyom, tamam mı. Kiraz dudaklarını öpüyom kız... Hüseyin Anam gil uyanmadan çıkayım evden, tren sabah erkenden geçecek... Vışşş... Rüstem emmi de trene biniyo... Ne etcem şinci... Artık eve dönemem. En iyisi tepelerden yola çıkmak Şu ormandan yola kestirme çıkış varmış dalayım bari öf ne şans be... Kız... yolu bulamıyom bi türlü eve de artık hiç dönemem anaaa.. Çok acıktım, mantarlar inşaallah zehirli değildir... Haydaa.. Bi de dere çıktı önümüze, N etcem geçeyim bari... Aney!... Bu dere akıyor be ay..ay...ay.. Gidiyom valla... Şu çalıya tutunayım Hüseyinime kavuşamadan ölcem kız.. Ağamgilin televzyonunda görmüştüm adamlar böyle balık yiyorlardı.. Hi... Hi... Hi.. Güzel iş valla... Sonunda yola çıktım işte, afferim kız sana, neler başardın... Ne iyi insanlar... Gerçi ters tarafa gidiyorlar ama olsun arabalarına aldılar beni He Hü... He... Otobüs pahalıdır, biraz para kazanmam lazım. Birkaç gün şurda durayım hele... Hüseyin haftalarca garda Gülsüm ü bekledi... En sonra... Hüseyin Ben, gari sana varmıcam, kusura kalma, mümkünü yok artık bir eve tıkılıp kalamam, özgürlüğün tadını aldım bi kerem. Benden umudu kes, yolum düşerse amma, seni ziyarete gelirim. Baaay... (Kitabın Girişinden)

Diğer "Gülay Batur" Kitapları:

1. Legal Olarak Ayrılalım

Bıyıksız Hikayeler - Gülay Batur - Ana Fikri Yorumları