Ah Şu Uzaylılar - Canan Tan - Ana Fikri   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 12-22-2010 (15:20)   Son Mesaj: 01-06-2014 (22:13)    Cevap: 1    Gösterim: 2709  

12-22-2010

Ah Şu Uzaylılar - Canan Tan - Özeti

Ah Şu Uzaylılar - Canan Tan - Özeti, Ah Şu Uzaylılar Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: Altın Kitaplar
    Basım Tarihi: Kasım 2007
    Kitap Türü: Okul Öncesi / Çizgi Roman

Ah Şu Uzaylılar!; orman kampında tatil yaparken, gümüş renkli yaratıklarla ve uzaylılarla karşılaşıp onların gezegenine yolculuk ya-pan bir arkadaş grubunun, Şirinler in heyecan dolu serüvenlerini ve türlü türlü acayipliklerini anlatıyor. Otostop yerine ufostop yapa-rak başlayan ilginçlikler, farklı boyutlara taşıyor küçük kahramanlarımızı. Örneğin; yemek yerine geçen tabletler, ayakta uyunan uy-kular, uzay dansları... Ve gezegen içindeki savaşlar! Her satırı merak ve heyecanla okunacak ilginç bir deneyim...

Diğer "Canan Tan" Kitapları:

1. En Son Yürekler Ölür (Cep Boy)
    2. Aşkın Sanal Halleri
    3. Sevgi Dolu Bir Yürek
    4. Alevden Küle Eroinle Dans - Cep Boy
    5. Yüreğim Seni Çok Sevdi - Cep Boy
    6. Piraye (Cep Boy)
    7. İster Mor İster Mavi
    8. Yolum Düştü Amerika'ya
    9. Sol Ayağımın Başparmağı

Ah Şu Uzaylılar - Canan Tan - Özeti Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  01-06-2014, 22:13

→ Ah Şu Uzaylılar - Canan Tan - Ana Fikri

arkadaşlar ben bu kitabı okudum 6. sınıf öğrencisiyim ve öğretmenimiz verdi bu kitabı. aslında herkes çocukların ilgisini çektiğini söylüyor ama söyleyenlerin hepsi büyük. ben çocuğum 11 yaşındayım. ama bu kitap çok masal anlatıyor bu yüzden beni sıktı. ben roman okuyorum. arkadaşlarımda ancak bizde mi sorun var? okumadan çocuklar için iyi diyenlerde mi?
    misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) misafir Ziyaretci