Ben Bush, Evangelist Bush   Konuyu açan: byseco   İlk Mesaj: 08-16-2009 (13:09)   Son Mesaj: 08-16-2009 (13:09)    Cevap: 0    Gösterim: 1021  

08-16-2009

Ben Bush, Evangelist Bush

.Onların sayıları son 50 yılda 120 kat arttı,
    •Onlara her gün yaklaşık 52 bin kişi katılıyor,
    •Onlar, kendilerinin "kurtarılmış" olarak yeniden doğduğuna inanıyorlar,
    •Onlara göre, isa Mesih'in mensubu olduğu bütün dünyadaki İsrailoğulları, bugünkü İsrail'den daha etkin ve geniş topraklara sahip bir İsrail devletinde toplanmalıdır.
    •Onlara göre, bütün Mezopotamya'yı kaplayacak olan bu devletin sınırları, "Kutsal Topraklar" üzerinde tek bir Müslüman kalmayacak şekilde çizilecektir.
    •Onlar, Ortadoğu'yu Armageddon'a giden yolun kapısı, Türkiye'yi ise bu kapının kilidi olarak kabul ediyorlar,
    •Onlar, "Amerika'yı yöneten, dünyayı yönetir" görüşünde birleşiyorlar,
    •Onlardan biri, bugün Beyaz Saray'da başkanlık koltuğunda oturuyor,
    •O, da kendisini "Tanrı'nın kelamını dünyaya getiren adam;" WASP diye bilinen beyaz Anglo-Sakson, Protestan Amerikalıları da "Tanrı'nın seçtiği halk" olarak tanımlıyor.
    •Onun adı; George W. Bush, Evangelist Bush...
    Misyonerlik faaliyetlerini engel tanımadan yürüten evangelistlerin çalışma metotları, gizli eylemleri, misyonerliğin dünü ve bugünü Türkiye'deki misyoner faaliyetleri, gizli belgeler, evangelizm-siyonizm işbirliği bu işbirliğinin hedefindeki Armagedon Savaşı, Gerçek Furkan'ın içyüzü araştırmacı gazeteci yazar Kemal AkmaraPın uzun süreli ve titiz çalışmasıyla gözler önüne seriliyor. 100'ün üzerinde yerli ve yabancı kaynaktan referans alınarak oluşturulan bu çalışmada Büyük Ortadoğu Projesi'nin görünür amaçları dışında, gerçek BOP'un gizli iç yüzünü ve amaçlarını göreceksiniz.

Ben Bush, Evangelist Bush Yorumları