Küçük Şeyler 1 Mutluluğun Anahtarı   Konuyu açan: N u M a N   İlk Mesaj: 10-15-2008 (02:36)   Son Mesaj: 10-15-2008 (10:43)    Cevap: 2    Gösterim: 995  

Ağaç Şeklinde Aç4Beğeni
  • 2 gönderen N u M a N
  • 1 gönderen beyza
  • 1 gönderen Henna

10-15-2008

Küçük Şeyler 1 Mutluluğun Anahtarı

Prof. Dr. Üstün Dökmen’in üç yıldan bu yana TRT-1 televizyonundan izleyicisiyle buluştuğu programlar çerçevesinde, hayatın içinden küçük ama önemli ipuçlarının insan yaşamı üzerindeki etkilerinin irdelendiği Mutluluğun Anahtarı KÜÇÜK ŞEYLER isimli beş kitaplık dizinin ilk kitabı.S
    Bize bizi anlatan bir kitap. Hayata devamlı at gözlükleriyle bakma merakı ve inadı olan bir toplum için gerçekten faydalı bir kitap. Kendimizi hep dört dörtlük görmemizin, mutsuzluk ve başarısızlıklarımızda başkalarına kabahat atmamızı ve kendimizle bile türlü barışık olamamamızı ne de güzel anlatıyor Prof. Dökmen. İnsan olmadan toplum olmaz, insan kendini düzeltmeden toplum da düzelemez tezini de bence çok iyi işliyor. Bu kitabı okuyunca mutlu olmak için ne kadar da çok nedenimiz olduğunu ve yıllardır bütün bunlar gözümüzün önünde dururken nasıl farketmediğimizi anlıyoruz. Sayın Dökmen toplum yaşamımıza da ince esprilerle göndermelerde bulunuyor. Mutlu olmak için büyük olaylar, büyük mutluluklar beklemeyin. Mutluluğa giden patika küçük taşlarla örtülüdür.

beyza ve Henna bunu beğendiler.

Küçük Şeyler 1 Mutluluğun Anahtarı Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  10-15-2008, 10:12

teşekkürler..indirdim..bunu da sayenizde okiyim inş.
    N u M a N bunu beğendi.
    beyza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) beyza

Permalink - Mesaj no 2  10-15-2008, 10:43

hem seyrettim ,hem okudum.çok faydalı bir paylaşım Allah razı olsun .
    N u M a N bunu beğendi.
    Henna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Henna Ziyaretci