kariyer yapmayı düşünenler için faydalı olabilir...

Sevgili arkadaşlarım, İletişim fakültesi mezunuyum ve fakat hala iş bulamadım, kriz herkesi etkilediği gib beni de etkiledi, yani sektörde iş olmadığından ben de boş geziyourm.. ama bu boş gezdiğim zamanı ...

1. Alt 06-05-2009, 13:33 #1
    stnbl Mesajlar: 15
    Sevgili arkadaşlarım,
    İletişim fakültesi mezunuyum ve fakat hala iş bulamadım, kriz herkesi etkilediği gib beni de etkiledi, yani sektörde iş olmadığından ben de boş geziyourm.. ama bu boş gezdiğim zamanı güzel bi eğitimle, kişisel gelişimle doldurmak istiyorum. biraz araştırdım internetten, iş arayan herkesin arasından sıyrılabilmek için biraz farklılığa ihtiyacım var. kariyer okulu diye bişi buldum, 3 ay süren bi eğitim okuluymuş bu. kişiye özel testler vs yapıyolar sonra da onlara göre eğitimler veriliyomuş. ve en can alıcı noktası da şu programın.. en sonunda google, microsoft, pepsi gibi şirketlerden biriyle gerçek bi iş görüşmesi yaptırıyolar öğrencilere.! hayal edemeyeceğim bişiydi bu, o yüzden çok hoşuma gitti. benim gibi bi durumda olanlar için, 3. veya son sınıf olacaklar için faydalı olabilirt diye düşündüm egitisimkariyerokulu.com ilgilenen buradan detaylı bakabilir. eğer programa katılmak isteyen olursa iletişime geçelim, birbirim,ize faydamız dokunur belki

Konu kipchak tarafından (06-06-2009 Saat 00:25 ) değiştirilmiştir.
  2. Alt 06-06-2009, 00:24 #2
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.