İntihar Meyli ve Çözüm Yolu

Misafir ´isimli üyeden Alıntı ↑...

1. Alt 10-04-2012, 22:51 #11
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Misafir´isimli üyeden Alıntı
    Yalniz olmek olmek ve olmek istiyorum...bide bi kac kez intihar etdim de ama kahr etsin ki olmedim ;(

İman ve Küfür Muvazeneleri adlı bir kitap var.Kelimeleri biraz ağırca ama okumanızı tavsiye ederim.İlk etapta anlamaya çok fazla zorlamayın kendinizi.Tılsımlı gibidir çok yarayacaktır.Birde namaz kılarsanız sizi fazlasıyla rahatlatacaktır.Yeter ki inanın.
    Bunun yanısıra bir psikiyatriste görünebilirsiniz.

2. Alt 02-22-2013, 15:45 #12
    Ziyaretci
    Misafir Mesajlar: n/a
    Hayattan çok sıkıldım.bütün kardşm ddğm insanları kaybettim.canım yanıyo.bi şerefsizle sevgili oldum başıma gelmeyen kalmadı.gebermek istiyorum korkmuyorum da. da.daha 15 yaşındayım.hakkımda söylenen sözler ki doğruda.sevglimle ilişkiye grdim.bu yaşta.ama bunu hrkes öğrendi.çok pişmanım.
    Mesaj mobil cihaz üzerinden gönderilmistir

3. Alt 03-14-2013, 06:59 #13
    Ziyaretci
    Misafir Mesajlar: n/a
    olum olum dediyin nedir ki gulum?ben senin icin yawamayi goze almiwim.ama olmadi be gulum.ben yawamak istedim ama izin vermediler.ben savawmak istedim ama hep pusuya duwuruldum.ben sevilmek istedim ama hep suclandim bu yuzden.sonunda yoruldum be gulum.hakkini helal et sevdiyim.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.