22 Yaşındayım Bugüne Kadar Beni Hiç Beğenen Olmadı Çok Çirkinim:(

22 yaşındayım,bugüne kadar beni beğenen hiç kimse olmadı,çok çirkinim.Kendimden nefret ediyorum.Yardım bile isteyemem,yardım edilecek birşey de yok ki... Benzer Konular Bugüne kadar tam 1070 kişiyi astı... İsyan Bu Kadar Güzel ...

1. Alt 05-20-2011, 22:34 #1
    çirkinkız Mesajlar: 22
    22 yaşındayım,bugüne kadar beni beğenen hiç kimse olmadı,çok çirkinim.Kendimden nefret ediyorum.Yardım bile isteyemem,yardım edilecek birşey de yok ki...

2. Alt 05-21-2011, 09:22 #2
    Ziyaretci
    Misafir Mesajlar: n/a
    çirkinkız diye bişey yoktur bakımsız kadın vardır diycem klasik olucak ama bence güzellik yürekte olur yüzde deil canım bunu görmek önemli

3. Alt 05-22-2011, 18:50 #3
    Misafir´isimli üyeden Alıntı
    çirkinkız diye bişey yoktur bakımsız kadın vardır diycem klasik olucak ama bence güzellik yürekte olur yüzde deil canım bunu görmek önemli

Yardımcı olmaya çalıştığınız için sağolun ama sizin de dediğiniz gibi çok klasik sadece teselli.Yani yürek güzelliği falan laf.

4. Alt 05-23-2011, 15:30 #4
    yabanGülü Mesajlar: 3.851
    Blog Başlıkları: 125
    çirkinkız´isimli üyeden Alıntı
    22 yaşındayım,bugüne kadar beni beğenen hiç kimse olmadı,çok çirkinim.Kendimden nefret ediyorum.Yardım bile isteyemem,yardım edilecek birşey de yok ki...

cirkin oldugunuzu sanmiyorum sadece kendinize güveniniz yok. eger bana özel msj atarsaniz size yardimci olmaya calisirim.

Asırlardır birbirlerine kırgın olan güzellik ve çirkinlik birgün artık barışmaya karar verirler. Çirkinlik güzelliğe der ki "EY GÜZELLİK BİZ SENİNLE YILLAR YILI KAVGA ETTİK BUNA ARTIK SON VERELİM VE BARIŞALIM"..İyi kalpli güzellik ise buna hayır diyemez ve kabul eder. Günler birbirini kovalar ve çirkinlik güzelliği denize, yüzmeye davet eder güzellikte onu kıramaz ve giderler. Güzellik ve çirkinlik giysilerini çıkartır ve yüzmeye başlarlar. Tabii çirkinlik yine bir kötülük yapacak ya, denizden çıkar ve güzelliğin giysilerini giyer, kendi giysilerini bırakır ve ordan hızla uzaklaşır. Güzellik de belli bir süre sonra denizden çıkar ve bir bakar ki giysileri çalınmış ve sadece giyebileceği çirkinliğin giysileri kalmış. Ve de güzellik çirkinliğin giysilerini giyer ve oradan uzaklaşır. Uzun lafın kısası; işte o günden beri insanoğlu güzellikle çirkinliği herzaman birbirine karıştırır olmuştur. Fakat gönül gözleri açık olanlar her güzelliğin içindeki çirkinliği ve her çirkinliğin içindeki güzelliği görür..

safinaz ve syildiz bunu beğendiler.
  5. Alt 05-23-2011, 21:38 #5
    safinaz Mesajlar: 3.348
    yabanGülü´isimli üyeden Alıntı
    cirkin oldugunuzu sanmiyorum sadece kendinize güveniniz yok. eger bana özel msj atarsaniz size yardimci olmaya calisirim.

Yabangülü nasıl da olayın özüne inmişsin,tebrik ederim.Bence de çirkin olduğunuzu sanmıyorum ve bunun bir özgüven meselesi olduğunu düşünüyorum.Hele hele bu avatardaki gibiyseniz

yabanGülü bunu beğendi.
  6. Alt 05-23-2011, 22:33 #6
    Ziyaretci
    Misafir Mesajlar: n/a
    cirkinligin kriteri nedir. yuzundeki bir kac benmi yoksa egri bir burunmu yada kocaman bir göbek kisa boy ve kel dazlak bir kafa. hayir hayir sen bayansin senin cirkinligin mutlaka yuzunde cikan tuyler kalin kaslar yada kilolarindan kaynaklanmali. yaniliyormuyum nedir ölcüt seni cirkin yapan yada bir digerini guzel yapan seyler nelerdir sence???

eger cirkinlik senin dusundugun anlamda fiziksel görunum ise evet ben dunyanin en cirkin insanlarindan biriyim kabul ediyorum. ya aklim yeteneklerim beni ben yapan degerler bunlarin hicmi anlami yok sence. ´ben cirkin kadin yoktur bakimsiz kadin vardir demeyecegim direk lafimi soyleyecegim cirkin kimse yoktur aptal olanlar vardir. 37 yasindayim senin dusuncenle bende cirkinim. ama dunya guzeli egitimli bir esim var ve olagan ustu dostlarim tarifsiz mutluluklarim. cunku niye biliyormusun guzel olani haketmek icin herkes kadar bende mucadele veriyorum yasamla. ve payima dusen her mutlulugu yasiyorum.. cirkin olmak guzel olani yasamaya engel degil aksine bahane olmali. tabi kisi aptal degilse.... simdi soruyorum sana sen cirkinmisin yoksa aptalmi??? hayir yaniti buraya yazma aynaya bak ve kendine fisilda.

yabanGülü, safinaz, HiLaLNuRu ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
  7. Alt 05-24-2011, 01:04 #7
    safinaz Mesajlar: 3.348
    cirkinligin kriteri nedir. yuzundeki bir kac benmi yoksa egri bir burunmu yada kocaman bir göbek kisa boy ve kel dazlak bir kafa. hayir hayir sen bayansin senin cirkinligin mutlaka yuzunde cikan tuyler kalin kaslar yada kilolarindan kaynaklanmali. yaniliyormuyum nedir ölcüt seni cirkin yapan yada bir digerini guzel yapan seyler nelerdir sence???

eger cirkinlik senin dusundugun anlamda fiziksel görunum ise evet ben dunyanin en cirkin insanlarindan biriyim kabul ediyorum. ya aklim yeteneklerim beni ben yapan degerler bunlarin hicmi anlami yok sence. ´ben cirkin kadin yoktur bakimsiz kadin vardir demeyecegim direk lafimi soyleyecegim cirkin kimse yoktur aptal olanlar vardir. 37 yasindayim senin dusuncenle bende cirkinim. ama dunya guzeli egitimli bir esim var ve olagan ustu dostlarim tarifsiz mutluluklarim. cunku niye biliyormusun guzel olani haketmek icin herkes kadar bende mucadele veriyorum yasamla. ve payima dusen her mutlulugu yasiyorum.. cirkin olmak guzel olani yasamaya engel degil aksine bahane olmali. tabi kisi aptal degilse.... simdi soruyorum sana sen cirkinmisin yoksa aptalmi??? hayir yaniti buraya yazma aynaya bak ve kendine fisilda.

Ne kadar güzel ve düşündürücü yazmışsınız,inannın çok etkilendim.Keşke üye olsanız da daha başka insanlarla da görüşlerinizi ve yaşam felsefenizi paylaşsanız.

yabanGülü bunu beğendi.
  8. Alt 05-25-2011, 21:02 #8
    Dünyadaki herkesin insanları çirkin ve güzel diye ikiye ayırdığını düşünürdüm.Ben kaybedenler listesindeydim maalesef.Şimdi gerçekten içinizden gelerek ve bu gözle bakıyorsanız bana da bambaşka insanların varlığını gösterdiniz.Bu forumu çok sevdim sevgi ve saygı dolu insanlar var.Çünkü yazılacak klişe cevapları önceden kafamda tasarlamıştım bile.

Hele hele sizin mesajınız bana bambaşka bir dünyanın kapısını araladı diyebilirim.Çok düşündüm çirkinkız mı,aptalkız mı hangisi olurum diye.İnsanın kendini beğenmemesi çok kötü biraz göz yanılgısı ve biraz beyin oyunu,akıl sorunu!
    Kendini beğenen ve güvenen insanlar bu duygularını sanki etrafa da hissettiriyorlar,insanlar da başka gözle bakıyor ve ben bu yaşımda bunu ilk defa hissettim.Hoş ara ara yine o kötü duyguya kapılmıyor da değilim ama tamamen ümitsiz de değilim.Önce kafamda problemlerimi bitirmeye çalışıcam ve bir arkadaşın dediğini de yapmaya başladım tarzımı da değiştirdim biraz saçımla başımla da oynadım inanın çok iyi geldi.

İyi bu konuyu açmışım

yabanGülü bunu beğendi.
  9. Alt 06-17-2011, 15:33 #9
    pınaran Mesajlar: 314
    Alıntı:
    "I feel that life is divided into the horrible and the miserable. That's the two categories. The horrible are like, I don't know, terminal cases, you know, and blind people, crippled. I don't know how they get through life. It's amazing to me. And the miserable is everyone else. So you should be thankful that you're miserable, because that's very lucky, to be miserable" - Woody Allen

Annie Hall filminde Alvy Singer kitapçıda Annie'ye:
    - Bence o kedi kitabını bırakıp daha ciddi kitaplara bakmalısın, şurdaki ölümü anlatanlara mesela, der ve ekler
    - Ben son derece karamsarımdır. Benimle yaşayacaksan bilmen gereken şeyler var. İnsanlar korkunçlar ve sefiller olarak ikiye ayrılır. Korkunçlar, ölümcül hastalıkları olanlar, göremeyenler, herhangi bir uzvu eksik olanlar... ve geri kalan herkes de sefillere girer. Yani sefillerden olduğun için şükretmelisin, sefil olmak büyük şanstır,
    sözüyle sahneyi kapatır.

Umarım güzellik çirkinlik ayrımından öte sefillerden olduğunu söyleyebilirsin. Birilerinin seni beğenip beğenmemesi kimin umrunda, senin kendini beğenip beğenmeme kaygın da saçma, elindekilerle dünyayı algılayabildiğin kadar insansın, ölmeden önce yanına kâr kalacak ne varsa aşmaya çalış, tabii ki güzellik&çirkinlik aşılması gerekenlere giremeyecek ölçüde basit kalır..

safinaz ve ek?isözlük bunu beğendiler.
  10. Alt 06-17-2011, 18:35 #10
    ekşisözlük Mesajlar: 23
    Korkunçlar sınıfındaki göremeyenler fiziksel olarak görme engeli olanlar.Bir de daha kötüsü var olanı görememektir.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.