Bedelli Askerlik İçin Bu Şartları Yerine Getirmelisiniz

arkadaslar anlamadigim konu su. ben simdi bedelli askrelik yaparsam ve bittikden sonra olene kadar turkiyede 6 aydan fazla kalmam yasakmi ..her takvim yili diyor ne is?...

1. Alt 05-12-2011, 17:56 #11
    Ziyaretci
    Misafir Mesajlar: n/a
    arkadaslar anlamadigim konu su. ben simdi bedelli askrelik yaparsam ve bittikden sonra olene kadar turkiyede 6 aydan fazla kalmam yasakmi ..her takvim yili diyor ne is?

2. Alt 05-25-2011, 02:39 #12
    Ziyaretci
    Alıntı:
    parali askerlik-Bedelli Askerlik İçin Bu Şartları Yerine Getirmelisiniz

arkadaşlar ben Özbekistandan geldim ve 16 yaşinda vatandaş oldum acaba ben Türkiyede parali askerlik yapmak şansi varmı cevap verirsiniz çok sevenirim şimdiden tşk

3. Alt 05-25-2011, 12:18 #13
    Ziyaretci
    bu bedelli askerlik için yurt dısı derken belli başlı ülkerlermi yoksa farketmiyormu yardımcı olursanız sevinirim

4. Alt 05-29-2011, 22:25 #14
    Ziyaretci
    ben romania da 2 yil 4 ayım gecti benim calıstıgım firma iflas etigi için benim kesin donus yapmam gerekti bu benim askerligimde bir azalma imkanı varmı ??

5. Alt 06-13-2011, 16:06 #15
    abraham_halil Mesajlar: 1
    ARKADAŞLAR BEN TÜRKİYEDE İKAMET EDEN AYNI ZAMANDA MEMUR olan TÜRK Vatandaşıyım
    BEDELLİ ASKERLİK YAPABİLİR MİYİM VE ÜCRETİ NEDİR
    yardımcı olurmusunuz.saygılarımla
    abraham_halilhotmail.com

6. Alt 02-07-2013, 21:19 #16
    Ziyaretci
    Simdi Turkiye de ozel sektorde calisiyorum calistigim yer yurt disinda ofis acicak ve bende 3 yillik oraya gitmeyi dusunuyorum. Ordaki ofiste sigortali goruncem bu sartlarda bedelli yapabiliyormuyum.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.