Avusturya'da Yerleşme ve İkamet İzni

Alıntı:...

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni

1. Alt 11-24-2012, 18:50 #11
    Ziyaretci
    sarahh Mesajlar: n/a
    Alıntı:
    avusturya is imkanlari-Avusturya'da Yerleşme ve İkamet İzni

merhaba ben ıran uyruklluyum acaba bende başvuru yapa bılırmıyım ve ne yapcam ?

2. Alt 04-11-2013, 16:59 #12
    Ziyaretci
    Misafir Mesajlar: n/a
    Degerli site yöneticileri ,kardesimi 3 aylik sengen vizesiyle Avusturyaya getirip kuracagimiz sirkete ortak Edip oturum vizesi almak istiyorum bu mümkünmü? kendisi 7 yil Burda kalmisti kaldigi sure icerisinda birer yillik vize aliyordu birakip gitti eski haklarindan yararlanma imkani var midir? tsk ederim simdiden..

3. Alt 09-16-2013, 13:48 #13
    Ziyaretci
    Alıntı:
    avusturyaya gitme sartlari-Avusturya'da Yerleşme ve İkamet İzni

ben buralardan yani turkiyeden kurtulmak icin gitmek istiyorum ama hic
    bir bilgim yok yardimci olursaniz cok sevinirim
    Mesaj mobil cihaz üzerinden gönderilmistir

4. Alt 11-22-2013, 16:49 #14
    Ziyaretci
    amed Mesajlar: n/a
    bende avusturyaya yerleşmek istiyorum,orda çalışmak istyrm,önlisans üniversite meznuyum.bu konuda bana yardımcı olabilrmisiniz!.bayanım 38 yaşındayım

5. Alt 02-19-2014, 19:25 #15
    Ziyaretci
    Kim nerede dışladı kargaşım seni kürt oldugumn için.. Okulamı sokmadılar hastaneyemı koymadılar askere i almadılar işmi vermediler yeşil kartmı vermediler elektrıkmı baglamadılar kim dedi sen kürtsün dışlanacaksın diye .. Mert ol avusturyada yaşamak istiyorum imkanları güzel de şu acındırma işini bırakın artık a.k

6. Alt 12-31-2014, 18:22 #16
    Ziyaretci
    Alıntı:
    avusturyaya gitme sartlari-Avusturya'da Yerleşme ve İkamet İzni

ben yanliz yasayan bir bayanim ve iki cocugum var almanyada yasiyorum avusturyaya yerlesmek istiyorum ne yapmaliyim

7. Alt 03-10-2015, 20:33 #17
    Ziyaretci
    Austuryada is ariyorum herturlu kaynak yapabilirim tir soforuyum ama tc ehliyetim var insaat sektorundada calisabililrim yeterki yardimci olan olsun 1 cocuklu bi aileyim agir vasita tamir ve bakimda olabilir besicilik ciftcilik ne olursa orda bi yol godteren olsun fazlasiyla tesekkur ederim 0359 895 320 333

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.