özbeK mücahitler

fatima ´isimli üyeden Alıntı ↑...

1. Alt 02-25-2008, 22:23 #11
    safinaz Mesajlar: 3.348
    fatima´isimli üyeden Alıntı
    bence doğğru söylüyor sebeine gelelim altraum gece gündüz sitede bir bayann hiç mi işi yok ben sadece merak eediyorum hayrola hemen korumaya aldınızzz yoksa:D
    neysee din kardeşlerimmm böyle yapmayalım ama hiç hoşş değil hem bakın benn daha ne videolar gösterecem ister misniz?:(

Terbiyesizsiniz,kafanız birşeye basmaz ama iftiraya üstünüze yok.
    Siz hiç dikkat ettiniz mi bari,ben her zaman Alptraum'a kardeşim diye hitap ediyorum.

Fani 06 bunu beğendi.
  2. Alt 02-25-2008, 22:25 #12
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    safinaz´isimli üyeden Alıntı
    Siz hiç dikkat ettiniz mi bari,ben her zaman Alptraum'a kardeşim diye hitap ediyorum.

Bosver alinganlik gösterme bu iki kisi sadece bir kisi ve burayi taniyan eski hatiralarinda birseyleri bastiramayan bir kisi onun icin bosver

3. Alt 02-25-2008, 22:25 #13
    Ayrıca Fatıma hanım,beni Alptraum'dan kıskanmanıza gerek yok ve sizin diğer nickinizde malum.Fotoğraf eklediniz olmadı,şimdi de başka yollarla mı aranıyorsunuz.

4. Alt 02-25-2008, 22:28 #14
    kutupyıldızı Mesajlar: 174
    safinaz´isimli üyeden Alıntı

karşıdaki insan böyle diye ayan beyan laf edip ortamı germeye gerek yok.
    herkes kendinden sorumludur bırakın fatıma hanım kim zamanını nasıl geçirirse geçirsin.Kimse kimseye kendini "şöyleyim"diye ispat etmek zorunda değil

5. Alt 02-25-2008, 22:33 #15
    muhakemetül_Lugateyn´isimli üyeden Alıntı
    hım ne kadar saçma konuşuyor sunz yaa işim yok sizlemi uğraşacam bende alptra saçma sapn konuşma işine bak safinaza gelelim
    yalan atacak değilim ne zamn baksam forumdasın gıcık oldum sana tamam mı maşallh kendini anlatmayada bayılıyorsun nitekim biri sorsa sen kmsn 7 ceddini sayacaksınn saçma soruların gibi:( değil mii
    ay yok böyle bişeeey

Evet çok sorularım var mesela;
    Bir insan neden hem Sharia,hem Muhakemetül Lügateyn,Hem Fatıma olur?
    Bir insan neden çok kişiliklidir?
    Bir insan neden ruh hastasıdır?
    Bir insan neden bir adminle olan sorununu başka birinde arar?

Kardeşim kendine gel,sen sanalda arıyorsun ve sanal kadar kafan çalışıyor.
    Sanaldan hayır gelmez,arandığın kişininde reel hayatı vardır,bir ilgilenmeme durumu varsa da sanaldaki kişilerden kaynaklanmıyordur.

6. Alt 02-25-2008, 22:34 #16
    Ziyaretci
    muhakemetül_Lugateyn Mesajlar: n/a
    xxxxxxxx neyini kıskanacam yanıldığınızı söylemeliyim bakın ya demk işinize gelmiyor başka üyelerede laf ediyorsunz uzatmmayın siz istersenz ayrıca da bastıracağımı bastırdıım
    zaten
    millete çeçenleri sevdirecem sitede bırakmıyosunz hadi işinizee xxxxxxxxxxx din kardeşleirmm:D

Konu alptraum tarafından (02-25-2008 Saat 22:36 ) değiştirilmiştir. Sebep: Kisisel hakaret
  7. Alt 02-25-2008, 22:36 #17
    Ziyaretci
    muhakemetül_Lugateyn Mesajlar: n/a
    Egerki kisisiel hakaretlere varan tavriniz devam ederse elimizdeki ip ile hukuki islemlere basvuracagimizdan emin olabilirsiniz bundan bizzat zevk duyacagimida bilebilirsiniz eger forum kurallarina uymayan tavriniz devam ederse forumdan banlanacaginizdanda emin olabilirsiniz

Yazan :alptraum

Konu alptraum tarafından (02-25-2008 Saat 22:38 ) değiştirilmiştir. Sebep: mesaj degistirilmistir
  8. Alt 02-25-2008, 23:55 #18
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3
    birde muhakemetül lügatey ismini mi aldınız?
    okudunuz mu peki o eseri? artsilik olsun diye mi aldınız..

yaw bu insanların kişiliklerin ne kadar tuhaf.. insan yukardaki cümleleri yazmaktan haya eder..

aynı isimle farklı üyelik, iftira atmalar felan büyük vebal..

zaten insan cehenneme odununu kendi götürür..
    (kimin nereye gideceğini Allah bilir tabiki)
    ancak, kul hakkıda affedilmez..
    ..................
    yazık efendim yazık..

alptraum, yabanGülü, safinaz ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
  9. Alt 02-27-2008, 01:52 #19
    Fani 06 Mesajlar: 794
    Ben Burda Söylenen Her Seyi Yalnış Buluyorum Kimse Fatma Hanım(ablamıza) Laf Söylemez..... Bu 1

Insan Kişisel Hayatı Kendi Ilgilendirir Bu Konu Yorum Yapmam Saçma Bu 2 Ki.

Zaten Adamın Yada Bayanın Istedi Bu Forum Ortalıgı Karıştırmak Ve Safinaz Hanım (ablamız) Moreli Bozmak Bence Yalnış Kapıdasın Bu Kapın önünde Cok Insan Var Açmak Zordur... Ugraşma (sevenleri)

Benim Yaşım Kucuk Olabilir Sizlere Göre Ama Safinaz Ablanın Benim Kendi Bacımdan Farkı Yoktur Ona Söylenen Söz Banada Söylemiştir

oyuzden söyledigin kelimelere dikkat ett

Konu Fani 06 tarafından (02-27-2008 Saat 01:57 ) değiştirilmiştir.
    safinaz bunu beğendi.