chemist_116´isimli üyeden Alıntı
^^eksikliğimiz samimiyetsizlimizden yahudiler kadar samimi olsaydık dinimizde ^^
Buraya kadar kardeşim...
Yazılarını ibretle okuyorum kaç gündür bişey yazmıyordum ama buraya kadar... Senin sorunun , derdin anlaşıldı dincikominist...
Eksikliğinin samimiyetsizlikten olduğunu kullanıcı adın bas bas bağırıyor ammaaa yahudilerle benim din kardeşlerimi kıyaslamaysa kalkarsan orda dur derim. Hele hele onları bizden daha üstün görürsen (samimiyetlik açısından) Harun dayanamaz...
Ferhat abim le Fazıl abim gereken cevabı verdiler sana ama tatmin olmadığın ve hala metrese (doğrusu medrese) diye tutturuyosun görüşüne saygılıyız tabiki ama cidden bazı konularda kantarın topuzuyla oynuyorsun...

samimiyetsiz olsaydım önceden alttaki tespiti dile getirip yazmazdım demekki bunu şuurundayımki doğru tespit yapmışım dikatle yeniden oku düşün
Alıntı:
eksikliğimiz samimiyetsizlimizden yahudiler kadar samimi olsaydık dinimizde
osmanlıda olduğu gibi nazilerden kaçan yahudiler osmanlıya sığındıkları gibi
şimdi bizim ayaklarımıza kapanırlardı ama şimdi biz onlara yalvarıyoruz ateskes yapın gazzeye karşı diye

7 yüzyıl dünyaya hükmetmiş osmanlı kardeşliği gibi kardeşlik istiyorum ben
dışı başka içi başka iki yüzlü müslümanım diyenler benim kardeşim değil
onlar kafirden benim için daha tehlikelidir bunlarda Kuranı kerimin belirttiği Münafıklardır
hatta bunlar kafir yahudilerde daha tehlikelidir
filistinin içindeki yahudiyle iş birliği yapıp haması yok etmeye çalışan münafık filistinliler gibi
Osmanlıyı 7 yüzyıl dünyaya hükmeden hükümdar asker alim yetiştiren o küçümsediğin metreselerdedir
metreseler kapandığı için bu gün yahidiye yalvarıyorsun metreseler olduğu zaman onlar sana yalvarıyordu
Osmanlı ejdadın torunuysan silkin kendine gel değilim dersen her şey selbes sana ölünceye kadar istediğini yapa bilirsin ama ölünce azaba hazır ol
ben kantarın topuzuyla değil münafıkların hileli toplarıyla oynayarak kendi kalelerine geri göndermeye çalışan samimi artı şuurlu bir müslümanım Elhamdülüllah
nickime gelince nickim Sahabe kiramdan olan Muhacir ve Ensarın medineye göç eden Muhacir kardeşleriyle dünya malını nasıl ortak paylaşan Ensarın birliğinin öz ismidir
benim DİNCİKOMİNİST kelimesi
onlar dinlerinde aldıkları paylaşın emirle samimi olarak paylaşıp sonra dünyada yayıldılar çoğaldılar
insanlara dilinle kuş tutsan etkili olmaz
ama verdiğin bir dünya malı yüz sözden daha değerli ve etkilidir
kominizimin lukatda karşılığı bir hedefte bir amaç uğruna giden topluluk anlamındadır ben kominizmin sadece paylaşım anlamını alıyorum gerisi beni ilgilendirmez
yani dini yaşamla kominist sistemle o milletin bahtihar olacağına inanıyom
rusyanın dinden Allah görüyor inançları olsaydı çökmezdi
rusya bu yüzden işden kaytaranlar yüzünden devletlerini çökettiler
amirika kapitilizmide çökme halinde dünya kırizinden belli
çünki bir avuç zengin halkı karın doyasıya çalıştırıyor
ama ürettiği malı satmak içinde müşteri lazım
halktada para yok malları elinde kaldı
kırizde bu sebeble kıriz oluştu
müslümanlıkda kardeşin açken tok yatmak yoktur buda Hadisi şeriftir s.a.v
müslümanlıkta sen et yirken kardeşin kuru ekmek yemek yoktur
dincikominizim sistemde devletin gücüne göre bütün halk
et yemek gerekiyorsa et yemeli kuru ekmek yemek gerekiyorsa kuru ekmek yemeli
bunu için Dincikomnizim partisi kumak lazım ama parti kurmak için ya paran olacak ya silahın olacak yada Allahın yardımı olacak
Benim Allahım var ve Allaha havale ediyom bu partinin kurulmasını
bunu tuzu kuru adı müslüman zenginler istemez bununda farkındayım
samimi olmasaydım bukadar uzun cevap yazılmazdı dimi
tepkisiz olmak istedim boş ver karşılık yazma dedim ama
yarın ahirette yakama yapışmanızdan korktum
ben site yöneticilerine cevap yazmayı hatta tartışmayı sevmem münakaşayı hiç istemem

neden site yöneticiyle tartışmak istemem
çünki tek taraflı güç olduğu için
benim sadece sözüm var yöneticinin ise hem sözü hem kılıcı var
istediği zaman sözümü kesebilir
siz diyeceksenizki bir üye olsa ne olur olmasa ne olur diye bilirsiniz
ben sadece buraya değil sıkkullanımımda kayıtlı 100 fazla forum var
kopyala yapıştır yöntemiyle onlarca siteye konumu yayınlıyorum
yorulasıya kadar
ve olumsuz cevap veya cevap alamdığım siteleride sona koyyom yorulmazsam sonunda orayada aktarma yapıyom yani ne demek istediğimi İnşallah anlamışsınızdır