Deşarz popla topla gucakta hop hopla

Deşarz popla topla gucakta hop hopla bu deşarz yöntemi dinsiz yöntemdir deşarz Allah Allah haykır Allah bu deşarz yöntemi dini yöntemdir günümüzün bir pisikoloğu şu makaleyi yayınlamış Alıntı:...

1. Alt 01-17-2009, 06:19 #1
    dincikominist Mesajlar: 22
    bu deşarz yöntemi dinsiz yöntemdir

deşarz Allah Allah haykır Allah
    bu deşarz yöntemi dini yöntemdir

günümüzün bir pisikoloğu şu makaleyi yayınlamış

Alıntı:
    İnsan yaşamak için beslenmek zorundadır, beslenme yapısı insanın metabolizmasına göre hareket, beyin ve cinsel enerji oluşturur. İnsanın sırasıyla bedensel, beyinsel ve cinsel enerjileri devreye girer. İnsan bedensel enerjisi kadar hareket etmeli, beyinsel enerjisi kadar yoğunluk etkinlik ve cinsel enerjisini tüketecek kadar cinsellik yaşamalıdır bu enerjilerin üretimi kadar tüketimi yaşanmaz ise enerji tıkanmasının sonucunda gerilim yaşanır

pisikolok diyorki insan beslenmeyle şarz olur bu şarzını deşarz yoluyla boşaltmalı yoksa beslenmeyle dolan enerji sığamayınca patlar çevreye zarar verir diyor burası doğru

ve diyorki insan bedensel enerjisini boşaltmak için top oynamalı spor yapmalı
    güzel ama spor musakabalarında siddeti kavgayı fanatiklerin halini görüyoruz
    vallahi diyorum ben tekvonda ve halter sporlarını sonuna kadar denedim bana huzur rahatlık vermedi rekabet yüzünden sitres hırs halinden hiç kurtulamıyordum

milli halterci naim süleymanoğlunun son halini gördük gaztelerden meyhanede içip kavga çıkarmış manşet olmuştu geçmişte
    hırslarından hile karlık yaparak dopink kullandıklarını metyada hep gördük dimi

ve diyorki insan beyinsel enerjisi kadar pop dinlemeli müzik dinlemeli diyor
    güzel diyemeyeceğim geçmişte kekili diye bir popcunu ölürüm ölürüm diye sarkısıyla gencin birisinin intihar ettiğini metyalarda izlemiş görmüştük
    müslüm babanın parçalarıyla gençlerin vucutlarını jiletlediğini görmüştük

şatanistlerin metal müziğiyle ain yaptıklarını metyadan izlemiştik
    vallahi diyorum müziği sonuna kadar dinledim yaşadım müzik beni gerçek Allah Aşkı dururken sahte aşka kadın aşkına mümtela ederek ölümden dönmeme sebeb oldu

ve diyorki insan cinsel enerjisini tüketecek kadar cinsellik yaşamalıdır
    evet erken yaşta evlenerek nefsini köreltmelidir
    devlet yaş sınırı koyarsa 18 derse metya 28 yaşı dahi erken derse
    önce kadınlar karayer yapsın derse
    ne olacak bu gençliğin hali

ne olacağını söyleyeyim
    ya müstürbasyon hastalığına yakalanırlar ya zina fuhuş hastalığını yakalanırlar
    karayer yaptıkdan sonrada gelde bu hastalıklardan kurtul bakalım
    can çıkar ama bu hastalıklar zor çıkar

Rasülümüz buyuruyorki s.a.v şehfet hastalığına tutulmuş insan dipsiz kuyuya düşmüş gibidir ancak Allahın kutret urganı ona yetişir buyurmuş
    bu cinselliğin başı boş olması metyada gördüğünüz gibi dönmelerin çoğalmasına sebeb oluyor

yani cinsel enerjiden deşaz olmanın helalından aşırısından fazlası tıranfesliğe ve lezbenliğe yol açtığını görsel ve yazısal metyadan görüyoruz

dini İslam ne diyor deşarz olmak konusunda

evet Allahın nimetlerinden bedenimizi şarz yaptığımız zaman
    bu enerjiyi boşalmak zorundayız
    yoksa her akıllı insan kalbindeki sıkıntıyı sitresi hisseder
    bu kurtcuklar insanı devamli kemirir durur

kontrolsuz atom enerjisi hiroşomayı yok ettiği gibi konrolsuz beden enerjiside insanı günah bataklığında helak eder
    nasıl atom nükler enerjiyle bir barajım kulübesi kadar küçük alanla onlarca şehri aydınlattığı gibi bir insan kontrollu deşarzla onlarca şehirli insanlara ışık yollarını aydınlatan mum önder olabilir

islamın emrettiği kontrollu deşarz nasıl olur derseniz
    önce farz olan emirleri uygulamak yapmak
    yasak olan haramlardan sakınmak kaçmakla olur
    sonrada hayatın 7 gün 24 saatinde dilinde Allah ismini zikrini eksik etmemekle fırsat ortam bulduğundada başkalarına Allahın güzelliğini haykırmakla olur

ama önce kendin uygulayacaksın yapacaksın sonrada başkalarına anlatacaksın
    sizi bilmem bu aciz kardeşiniz size burdan bir şeyler yazıp aktardığında
    tam deşaz tam kalbindekini size boşalmasını bilmesede bunu yaptığı zaman
    bir huzur bir mutluluk duyyor

sanırım kalbin gerçek gıdası gerçek Aşkı bu olsa gerek
    size bunları anlatıyorumki Allahın güzelliğini anlatmak farz
    ve farzı sünneti göstermek riyaya gösterişe girmiyormuş iyi örnek olmak babında yapılması gerekiyormuş

Allahın emrini sade sanal hayatta yani internette değil
    gerçek hayatta sokakta işte fırsat bulduğunda ortam olduğunda anlatmalı deşarz olmalı yapmalıdır
    her zaman sanalda hakkı anlatmak deşarz olmak imkanı çok ama

gerçek hayatta bu fırsadı ortamı bulmak zor ama gayret etmeliyiz
    çünki herkezin interneti yok
    insanlar denizden dalgalarla sahile vurmuş balık misali
    GERÇEK AŞK DENİZİNE HASRET

7 gün 24 saat Allahı sanalda ve gerçekte haykırıp deşarz olamazsınız
    ama 7 gün 24 saat kalbinizden dilinizle sessiz
    içinizdeki nefis ve şeytana Allahın Aşkını haykırarak DEŞARZ olabirsiniz
    belki Allahın lutvu keremiyle nefsinizde imana gelir

Rasülümüz buyuruyorki s.a.v benim şeytanım iman etti buyuruyor bizim şeytanımız iman etmesede İnşallah bizim imanımızada zarar veremez

bu aciz kardeşiniz geçmişteki işladiği konularda şöyle uyarılarım uygulamalarım vardı

şimdi onları yeniden sıralayım önce bunları yapmalısınız temeli bunlar

1 göz zinası yapmamak yaparsan kendini cezalandırmak

2 kalp zinası yapmamak yaparsan kendini cezalandırmak

3 öfke caniliği yapmamak yaparsan kendini cezalandırmak

4 zikirsiz halliliği yapmamak yaparsan kendini cezalandırmak

5 imtihan isyancılığı yapmamak yaparsan kendini cezalandırmak

nasıl cezaldıracam derseniz unutanlara görmeyenlere hatırlatayım

cebinizde bozuk para eksik etmeyerek endüşüğünü yere atmakla

her yasağı yaptığınızda

bunu dua haline getirerek her zaman Mevladan dilenerek

Esmaaa bunu beğendi.
  2. Alt 01-17-2009, 06:30 #2
    alper Mesajlar: 164
    Yazıyı okumadım ama Allah CC rızası için şu kelime "şarz" değil "şarj" diye yazılır...

alptraum bunu beğendi.
  3. Alt 01-17-2009, 19:19 #3
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Her nedense Forum sayfalarinda en cok gördügüm bu yazim hatalari beni cileden cikartiyor. Benim klavyemde bazi harfler olmadigi icin her halükarda yanlis yaziyorum fakat diger yazim hatalarimi gördügümde de düzeltmeye calisiyorum. Su yukaridaki MAKALEDE, yaklasik 70 i geckin kelime hatasi ve yazim hatasi bulunmakta. Hicbiryerinde noktalama isareti dahi kullanilmamis. Yanlis olan cümle sayisi dogru olandan cok. Bu hatalar bu kadar siritirken yazinizdaki amacladiginiz kurgu ya hic cevap veresim gelmedi. Benimde ek olarak ricam lütfen biraz düzeltin imla hatalarinizi....

4. Alt 01-18-2009, 21:20 #4
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    Her nedense Forum sayfalarinda en cok gördügüm bu yazim hatalari beni cileden cikartiyor. Benim klavyemde bazi harfler olmadigi icin her halükarda yanlis yaziyorum fakat diger yazim hatalarimi gördügümde de düzeltmeye calisiyorum. Su yukaridaki MAKALEDE, yaklasik 70 i geckin kelime hatasi ve yazim hatasi bulunmakta. Hicbiryerinde noktalama isareti dahi kullanilmamis. Yanlis olan cümle sayisi dogru olandan cok. Bu hatalar bu kadar siritirken yazinizdaki amacladiginiz kurgu ya hic cevap veresim gelmedi. Benimde ek olarak ricam lütfen biraz düzeltin imla hatalarinizi....

sen benim bir hatama razı olmamışsın
    ya senin binlerce ölünceye kadar hatalarına Allah nasıl razı olacak

5. Alt 01-18-2009, 22:27 #5
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    Alıntı:

günümüzün bir pisikoloğu şu makaleyi yayınlamış

İnsan yaşamak için beslenmek zorundadır, beslenme yapısı insanın metabolizmasına göre hareket, beyin ve cinsel enerji oluşturur. İnsanın sırasıyla bedensel, beyinsel ve cinsel enerjileri devreye girer. İnsan bedensel enerjisi kadar hareket etmeli, beyinsel enerjisi kadar yoğunluk etkinlik ve cinsel enerjisini tüketecek kadar cinsellik yaşamalıdır bu enerjilerin üretimi kadar tüketimi yaşanmaz ise enerji tıkanmasının sonucunda gerilim yaşanır

pisikolok diyorki insan beslenmeyle şarz olur bu şarzını deşarz yoluyla boşaltmalı yoksa beslenmeyle dolan enerji sığamayınca patlar çevreye zarar verir diyor burası doğru

ve diyorki insan bedensel enerjisini boşaltmak için top oynamalı spor yapmalı
    güzel ama spor musakabalarında siddeti kavgayı fanatiklerin halini görüyoruz
    vallahi diyorum ben tekvonda ve halter sporlarını sonuna kadar denedim bana huzur rahatlık vermedi rekabet yüzünden sitres hırs halinden hiç kurtulamıyordum

milli halterci naim süleymanoğlunun son halini gördük gaztelerden meyhanede içip kavga çıkarmış manşet olmuştu geçmişte
    hırslarından hile karlık yaparak dopink kullandıklarını metyada hep gördük dimi

ve diyorki insan beyinsel enerjisi kadar pop dinlemeli müzik dinlemeli diyor
    güzel diyemeyeceğim geçmişte kekili diye bir popcunu ölürüm ölürüm diye sarkısıyla gencin birisinin intihar ettiğini metyalarda izlemiş görmüştük
    müslüm babanın parçalarıyla gençlerin vucutlarını jiletlediğini görmüştük

şatanistlerin metal müziğiyle ain yaptıklarını metyadan izlemiştik
    vallahi diyorum müziği sonuna kadar dinledim yaşadım müzik beni gerçek Allah Aşkı dururken sahte aşka kadın aşkına mümtela ederek ölümden dönmeme sebeb oldu

ve diyorki insan cinsel enerjisini tüketecek kadar cinsellik yaşamalıdır
    evet erken yaşta evlenerek nefsini köreltmelidir
    devlet yaş sınırı koyarsa 18 derse metya 28 yaşı dahi erken derse
    önce kadınlar karayer yapsın derse
    ne olacak bu gençliğin hali

ne olacağını söyleyeyim
    ya müstürbasyon hastalığına yakalanırlar ya zina fuhuş hastalığını yakalanırlar
    karayer yaptıkdan sonrada gelde bu hastalıklardan kurtul bakalım
    can çıkar ama bu hastalıklar zor çıkar

Rasülümüz buyuruyorki s.a.v şehfet hastalığına tutulmuş insan dipsiz kuyuya düşmüş gibidir ancak Allahın kutret urganı ona yetişir buyurmuş
    bu cinselliğin başı boş olması metyada gördüğünüz gibi dönmelerin çoğalmasına sebeb oluyor

yani cinsel enerjiden deşaz olmanın helalından aşırısından fazlası tıranfesliğe ve lezbenliğe yol açtığını görsel ve yazısal metyadan görüyoruz

dini İslam ne diyor deşarz olmak konusunda

evet Allahın nimetlerinden bedenimizi şarz yaptığımız zaman
    bu enerjiyi boşalmak zorundayız
    yoksa her akıllı insan kalbindeki sıkıntıyı sitresi hisseder
    bu kurtcuklar insanı devamli kemirir durur

kontrolsuz atom enerjisi hiroşomayı yok ettiği gibi konrolsuz beden enerjiside insanı günah bataklığında helak eder
    nasıl atom nükler enerjiyle bir barajım kulübesi kadar küçük alanla onlarca şehri aydınlattığı gibi bir insan kontrollu deşarzla onlarca şehirli insanlara ışık yollarını aydınlatan mum önder olabilir

islamın emrettiği kontrollu deşarz nasıl olur derseniz
    önce farz olan emirleri uygulamak yapmak
    yasak olan haramlardan sakınmak kaçmakla olur
    sonrada hayatın 7 gün 24 saatinde dilinde Allah ismini zikrini eksik etmemekle fırsat ortam bulduğundada başkalarına Allahın güzelliğini haykırmakla olur

ama önce kendin uygulayacaksın yapacaksın sonrada başkalarına anlatacaksın
    sizi bilmem bu aciz kardeşiniz size burdan bir şeyler yazıp aktardığında
    tam deşaz tam kalbindekini size boşalmasını bilmesede bunu yaptığı zaman
    bir huzur bir mutluluk duyyor

sanırım kalbin gerçek gıdası gerçek Aşkı bu olsa gerek
    size bunları anlatıyorumki Allahın güzelliğini anlatmak farz
    ve farzı sünneti göstermek riyaya gösterişe girmiyormuş iyi örnek olmak babında yapılması gerekiyormuş

Allahın emrini sade sanal hayatta yani internette değil
    gerçek hayatta sokakta işte fırsat bulduğunda ortam olduğunda anlatmalı deşarz olmalı yapmalıdır
    her zaman sanalda hakkı anlatmak deşarz olmak imkanı çok ama

gerçek hayatta bu fırsadı ortamı bulmak zor ama gayret etmeliyiz
    çünki herkezin interneti yok
    insanlar denizden dalgalarla sahile vurmuş balık misali
    GERÇEK AŞK DENİZİNE HASRET

7 gün 24 saat Allahı sanalda ve gerçekte haykırıp deşarz olamazsınız
    ama 7 gün 24 saat kalbinizden dilinizle sessiz
    içinizdeki nefis ve şeytana Allahın Aşkını haykırarak DEŞARZ olabirsiniz
    belki Allahın lutvu keremiyle nefsinizde imana gelir

Rasülümüz buyuruyorki s.a.v benim şeytanım iman etti buyuruyor bizim şeytanımız iman etmesede İnşallah bizim imanımızada zarar veremez

bu aciz kardeşiniz geçmişteki işladiği konularda şöyle uyarılarım uygulamalarım vardı

şimdi onları yeniden sıralayım önce bunları yapmalısınız temeli bunlar

1 göz zinası yapmamak yaparsan kendini cezalandırmak

2 kalp zinası yapmamak yaparsan kendini cezalandırmak

3 öfke caniliği yapmamak yaparsan kendini cezalandırmak

4 zikirsiz halliliği yapmamak yaparsan kendini cezalandırmak

5 imtihan isyancılığı yapmamak yaparsan kendini cezalandırmak

nasıl cezaldıracam derseniz unutanlara görmeyenlere hatırlatayım

cebinizde bozuk para eksik etmeyerek endüşüğünü yere atmakla

her yasağı yaptığınızda

bunu dua haline getirerek her zaman Mevladan dilenerek

Bunlar sadece gözüme çarpan hatalar...
    ki yazım hatalarından yazıda anlatılmak isteneni anlamakta zorlanmayan yoktur herhalde...
    hiç birimiz dört dörtlük insanlar değiliz ama lütfen daha dikkatli olalım...

Konu kipchak tarafından (01-18-2009 Saat 22:36 ) değiştirilmiştir.
  6. Alt 01-18-2009, 22:30 #6
    Ziyaretci
    c0LD Mesajlar: n/a
    dincikominist´isimli üyeden Alıntı

aslında mesele yazı değil...kişileri sorgulamak yargılamak gibi bi lüksün içerisine kendilerini sokuvermişler hangi hadle,neye dayanarak kaç kişilik düşünsel ezgi var hayatınızda..arada kalmanın dere boyutu olmuş sizinki si...

neyse cısss diyorum

Henna bunu beğendi.
  7. Alt 01-19-2009, 06:04 #7
    Ziyaretci
    zeynep_hearty Mesajlar: n/a
    Bu şekilde rencide edici bir eleştiriye ne luzum vardı uyarınızı gayet uslubunca özel mesajla yapabilirdiniz kaldıki her şahıs sizin gibi ! birikim, eğitim sahibi olamayabilir bu şekilde aleni bir eleştiride bulunduğunuz için sizin adınıza üzgünüm...Hem madem farkedildi yanlışları düzeltebilirdiniz site yöneticileri olarak ...hayr ile...

Konu zeynep_hearty tarafından (01-19-2009 Saat 06:07 ) değiştirilmiştir.
    Henna bunu beğendi.
  8. Alt 01-19-2009, 12:02 #8
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    dincikominist´isimli üyeden Alıntı

dincikominist kardesim ,

hicbirsekilde sahsi, kisisel muhabbete girmeyi sevmem hatta nefret ederim. Ama size karsi olan hatirlatmami nefsimden gelen bir böbürlenme olarak görmeyin lütfen. Forum kurallarinda da alenen acikladigim bu durumu siz israrla devam ettiriyorsunuz.
    http://www.muhakeme.net/forum-kurall...html#post27618

Yazinizda dikkat edin, bir satirda düzgün yazilmis bir kelimeyi asagi iki satirda ayni kelimeyi yanlis yazmissiniz. bunlar tekerrür ettiginde bende, burada kastilik olup olmadigini bilmedigimden hizmetimin geregi forum kurallarini hatirlatirim.

Beni kaale alip almamaniz benim hic umrumda olmaz ki sahsinizi tanimiyorum sizde beni tanimiyorsunuz. Lütfen forum kuralini kaale alin lakin hala israrla degistirmemeyi düsünüyorsaniz yakin bir zamanda bu makalenizin silineceginden haberiniz olmasini isterim.

selametle

Henna bunu beğendi.
  9. Alt 01-19-2009, 13:12 #9
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    Arkadaşlar,ilk olarak sizler "yazım kurallarına yani eş zamanda forum kurallarına da uyunuz" diye daha sade bir uyarı yapmak istemişsiniz.Lakin biraz amacından farklı anlaşıldı.Bu uyarı benim içinde geçerli,özellikle noktalama işaretlerinde hatalarım çoktur.Bunun için kusuruma bakmayın.İnanın dikkat ediyorum.Uyarıların biraz uslubu tatlısert olmuş.Dincikominist kardeşim,sizi daha iyi anlayabilmek ve gayenize daha iyi ulaşmanız açısından söylenmiş.
    selametle kalın...

Konu Henna tarafından (01-19-2009 Saat 18:54 ) değiştirilmiştir.
  10. Alt 01-19-2009, 17:39 #10
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    dincikominist kardesim ,

hicbirsekilde sahsi, kisisel muhabbete girmeyi sevmem hatta nefret ederim. Ama size karsi olan hatirlatmami nefsimden gelen bir böbürlenme olarak görmeyin lütfen. Forum kurallarinda da alenen acikladigim bu durumu siz israrla devam ettiriyorsunuz.
    http://www.muhakeme.net/forum-kurall...html#post27618

Yazinizda dikkat edin, bir satirda düzgün yazilmis bir kelimeyi asagi iki satirda ayni kelimeyi yanlis yazmissiniz. bunlar tekerrür ettiginde bende, burada kastilik olup olmadigini bilmedigimden hizmetimin geregi forum kurallarini hatirlatirim.

Beni kaale alip almamaniz benim hic umrumda olmaz ki sahsinizi tanimiyorum sizde beni tanimiyorsunuz. Lütfen forum kuralini kaale alin lakin hala israrla degistirmemeyi düsünüyorsaniz yakin bir zamanda bu makalenizin silineceginden haberiniz olmasini isterim.

selametle

önce yazzıklar olsun diyom
    imla öğrenmişsiniz ama AŞK KADINMI YOKSA AŞK ALLAHMI nedir bi habersiniz
    sizin adınıza çok üzüldüm
    tepkisiz olmak istedim boş ver karşılık yazma dedim ama
    yarın ahirette yakama yapışmanızdan korktum
    ben site yöneticilerine cevap yazmayı hatta tartışmayı sevmem münakaşayı hiç istemem

neden site yöneticiyle tartışmak istemem
    çünki tek taraflı güç olduğu için
    benim sadece sözüm var yöneticinin ise hem sözü hem kılıcı var
    istediği zaman sözümü kesebilir

siz diyeceksenizki bir üye olsa ne olur olmasa ne olur diye bilirsiniz
    ben sadece buraya değil sıkkullanımımda kayıtlı 100 fazla forum var
    kopyala yapıştır yöntemiyle onlarca siteye konumu yayınlıyorum
    yorulasıya kadar
    ve olumsuz cevap veya cevap alamdığım siteleride sona koyyom yorulmazsam sonunda orayada aktarma yapıyom yani ne demek istediğimi İnşallah anlamışsınızdır

türkiyeyi yönetenler bir zaman kürtlerin kürtçe konuşmasına izin vermezlerken
    şimdi devlet kürtçe tv açtı
    silahlı mücadele yaptıkları için
    insanları olduğu gibi kabül etmesini bilmek lazım

insanların olduğu halinden onlardan nasıl faydalanırım onu düşünmek lazım
    yoksa bir gün yular onların eline geçerde sizin onlara yaptığınızın hesabını vermek zorunda kalırsınız saddam hüseyinin halepçe katliyamını canıyla hesabını verdiği gibi

burası devletin rasmi dairesi değilki kelimeler imlalar kuralınca olsun
    bizim cahillerle işimiz yok ünüversiteli olacak derseniz üye kayıtlarında ünüversite diplamasının foto kapisinide isteyin

ama dikkatinizi çekerim Rasülümüz s.a.v ümmiydi ukuma yazma bilmezdi
    insanlığın son örderi son peygamberi oldu
    benim zaafım hatam imla kuralları
    herkez sizin gibi eğitim görmemiş olabilir
    ama bu yüzden insanların hatalarını değil vermiş olduğu değerli bilgi varsa
    onu incelemek unu irdelemek lazım
    imlaya dikket ettiğimde konu yazma konsatrasyonum bozuluyor
    ben lep deyim siz leplebeyi anlayın

insanlık hatalarınız diz boyu iken neden imla hatalarınına takarsanız anlamakda zorluk çekiyom sizi cehennemden kurtaracak İMLA DEĞİL İMANLI HAYATINIZ
    konumda öyle hikmetler doluki okuyup düşünseniz ağlamakdan göz yaşınızı tutamamamınız lazım

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.