Marifetname - Cocuk sahibi olma ve huy , cinsiyetleri

erkek çocuk istiyorum Mesaj mobil cihaz üzerinden gönderilmistir...

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni

1. Alt 10-04-2016, 01:36 #31
    Ziyaretci
    Misafir Mesajlar: n/a
    erkek
    çocuk istiyorum
    Mesaj mobil cihaz üzerinden gönderilmistir

2. Alt 12-03-2016, 12:29 #32
    Ziyaretci
    Beyaz Mesajlar: n/a
    Kardesim 15 yasindan beri Allah dostlarinin kitaplarini okumussun ama hadise saygiyi ögrenmemissin.Peygamberimiz asla kendi nefsinden konusmaz.

3. Alt 12-05-2016, 00:00 #33
    Ziyaretci
    bakiniz Allah dostlarinin yazdiklari dogrudur yasiniz 15 ken okumssunuz makam mevki psinde olanlar makamdaki tahtlar degismez sadece ustundekileri degisir bn marifetnameyi yazan ibrahim hakki hzlerinin yazdiklarina katiliyorumcunku onlar ummetinin iyiligini istiyorlar bnce susun ya uygulayin yada uzayin

4. Alt 01-28-2017, 07:19 #34
    Ziyaretci
    Dinimizde akşam ezanıyla o gün biter, diğer gün başlar. Dolayısıyla mesela Perşembe günü akşam ezanından sonra Cuma girer. Persembe'yi Cuma'ya bağlayan geceye Cuma gecesi denir.

5. Alt 03-10-2017, 23:51 #35
    Ziyaretci
    Kardedim sen 15 yasinda peygamberimizi tanimaya çalissan daha iyi edetsin kütüphane deki kitablari okuyarak birsey elde edemessin

6. Alt 03-14-2017, 20:59 #36
    Ziyaretci
    Değerli kardeslerimiz dusuncelerinizi buraya yazıp insanların kapleriyle oynamayın.zira ilim dediğiniz farz ile başlar bu kitaplar bizim akılla idrak edemeyecegimiz bir ilimle yazılmıştır.muhakkak ki doğrudur.cunku resulullah hic yalan söylemezdi.15 yaşında bunu okuyan zata sesleniyorum 15 yaşında bunlari okuyacağına farzlari öğren adı üstünde cima hallerini anlatıyor.15 yaşında çocukların okuyacağı ilim değildir.sen en iyisi namaz ilmihali felan oku nefsini korert cümlelerin de nefs kokusu geliyor.

7. Alt 03-14-2017, 20:59 #37
    Ziyaretci
    Değerli kardeslerimiz dusuncelerinizi buraya yazıp insanların kapleriyle oynamayın.zira ilim dediğiniz farz ile başlar bu kitaplar bizim akılla idrak edemeyecegimiz bir ilimle yazılmıştır.muhakkak ki doğrudur.cunku resulullah hic yalan söylemezdi.15 yaşında bunu okuyan zata sesleniyorum 15 yaşında bunlari okuyacağına farzlari öğren adı üstünde cima hallerini anlatıyor.15 yaşında çocukların okuyacağı ilim değildir.sen en iyisi namaz ilmihali felan oku nefsini korert cümlelerin de nefs kokusu geliyor.

8. Alt 06-14-2017, 15:00 #38
    Ziyaretci
    ömeröztürk Mesajlar: n/a
    Kac cocugum olcak ve cinsiyetleri

9. Alt 06-30-2017, 19:02 #39
    Ziyaretci
    Ya kime sacma geliyosa ilgilenmesin yorumunu kendine saklasin din su bu mu dicenize herkesin inanisina saygi duyun. Herkes sizin gibi düşünmek zorunda degil. Benm aklima yattiysa sanane neye yorum yapiyon biz sana laf ediyoz mu kimse kimseyi ilgilndrmz... .

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.