Forum görünümü

8 Temmuz 2011 tarihinde kisa gecici bir süre Muhakeme.Net görünümü bu olacaktir. Forum gidisati olarak zor zamanlar gecirdigimizi yakin oldugum kisiler bilmektedir. Zaten bu yeni görünümde mecburi ve forum iyiliginedir. ...

Ağaç Şeklinde Aç3Beğeni
  • 1 gönderen alptraum
  • 1 gönderen safinaz
  • 1 gönderen alptraum

1. Alt 07-08-2011, 05:38 #1
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    8 Temmuz 2011 tarihinde kisa gecici bir süre Muhakeme.Net görünümü bu olacaktir. Forum gidisati olarak zor zamanlar gecirdigimizi yakin oldugum kisiler bilmektedir. Zaten bu yeni görünümde mecburi ve forum iyiliginedir. Acele oldugundan hicbir tarafina özen gösteremedim. Fakat mesaj yazarken, konu acarken v.b. eksiklikler gözünüze carparsa bu baslik altinda belirtin hemen düzelteyim. Dedigim gibi gecici mecburi bi görünümdür.

Not: Eski görünümle forumu dolasmak isteyen üyemiz olursa lütfen özel mesaj ile iletsin

yabanGülü bunu beğendi.
  2. Alt 07-08-2011, 11:38 #2
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Sanki yeni görünümü daha kötüymüş gibi yazmışsın ama değişik olmuş ve hoşuma gitti.Arasıra değişiklik iyidir.

oguzhan bunu beğendi.
  3. Alt 07-08-2011, 16:40 #3
    oguzhan Mesajlar: 1.372
    Blog Başlıkları: 1
    gecer üstadim neler neler gecmedi ki ve de görünümde asirilik yok..

4. Alt 07-08-2011, 20:34 #4
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    evet görünüm güzel,
    Rabbim yardımcın olsun Adminimiz

5. Alt 07-08-2011, 21:37 #5
    pınaran Mesajlar: 314
    anaaam dedim ne oluyor böyle, değişiklik iyidir, gerçekten de iyi olmuş,
    sadece şu arka fondaki tahtalar değişmesin, benim tek isteğim o,
    onun dışında şahane

6. Alt 07-19-2011, 21:14 #6
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Arkadaslar yeni görünümümüz %90 bitti. 1 haftadir nerdeyse sadece bunun icin yogunlastim. 4 - 5 gün sonra BETA kullanim olarak faaliyete gececek. Daha özellikli, stabil, kullanisli bir ön yüz, ara yüz olacak. Söylememin nedeni var olan calismadan kaynaklanan bazi görüntü bozukluklari olabilir. Bir kac gün daha aldirmayin

Ru?eN_ALP bunu beğendi.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.