Sitemizde bilgi yarismasi olmasini istermiydiniz?

Yaklasik 20 gün icerisinde site de aktif hale getirebilecegimiz bir " bilgi yarismasi " kategorisine calismaktayim. Bu bilgi yarismasi icerisinde ; Genel kültür, üniversiteye hazirlik, Almanca sinavlari, ingilizce sinavlari v.b. ...

?

Anketimiz Bilgi YARISMAMIZ olsun mu?

• Evet 148 99.33%
    Hayir 1 0.67%
    Bilmiyorum 0 0%
  • Ağaç Şeklinde Aç6Beğeni
    • 6 gönderen alptraum

1. Alt 01-30-2011, 02:47 #1
      alptraum Mesajlar: 38.107
      Blog Başlıkları: 28
      Yaklasik 20 gün icerisinde site de aktif hale getirebilecegimiz bir " bilgi yarismasi " kategorisine calismaktayim.

Bu bilgi yarismasi icerisinde ;

Genel kültür, üniversiteye hazirlik, Almanca sinavlari, ingilizce sinavlari v.b. seklinde olacak.

Internette hic bilgilerinizi sinadiniz mi bilmiyorum fakat bu aktivite ögrenmek yani ögrenmeye istekli kisilerin isine cok yarayacak. Zevkli hale getirecegimiz icin ögrenmek istemesenizde kendinizi deneyeceksiniz ve ögreneceksiniz

Su anda sistemin kisaca aciklamasi ;

Kendinizi test etmek istediginiz kategoriler olacak. ( Örnegin: Almanca kategorisi )

Bu kategoriye girdiginizde bizlerin olusturmus oldugu zorluk kolaylik derecelerini göreceksiniz. Kolaylik derecemiz " Almanca Dilbilgisi " nden baslayip duydugunu anlama zorluk derecelerine kadar devam edecek.

Hic Almanca bilmiyorsunuz ve ögrenmek istiyorsaniz Forum icerisinden linkler verilip ön bilgi sunulacak. Eger biliyorsaniz test süreniz baslayacak.

Almanca 1 - sinavi örnegin 25 sorudan olusacaksa bizim verdigimiz sürede bu testi bitirmelisiniz. Bu zaman süresini bizler en stabil sekilde ayarlamaya calisacagiz ve siz " Baslat " butonuna bastiginiz anda sinav süreciniz baslayacak. Zaman dilimini her an takip edebileceksiniz ve soru testler seklinde olacak. Dogru kabul ettiginiz secenegi isaretleyeceksiniz. Sinav sonunda puaninizi göreceksiniz ve bu puaniniz size ait olacak. Bu puani iyilestirme pekistirme sinavlarla mümkün olup tekrardan kendinizi test edebileceksiniz.

Cok genis arsivli bir " bilgi yarismasi " olacagini öncelikle söylemek isterim. Tüm yazilim eger aksilik olmazsa 20 gün icerisinde biter. Haliyle benimde bos kaldigim zaman ki bu zaman diliminde bitirip aktif etmek isterim.

Etrafinizda dil ögrenmek isteyen üniversite ya da diger sinavlara hazirlanan ya da bos zamanlarinda genel kültürlerini arttirmak isteyen arkadaslarinizida yönlendirmenizi cani gönülden isterim.

Lakin emek verilecek ve bu su anda baslamisken sizlere sormak istiyorum anket seklinde.

Böyle bir olusum sizinde hosunuza gider mi ve olmasini istermisiniz?

yabanGülü, Henna, HiLaLNuRu ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    2. Alt 02-08-2011, 00:36 #2
      eminekrem Mesajlar: 3
      bazen hic bilmedigimiz seyleri hic unutmamak adina ögreniriz

3. Alt 03-13-2011, 21:43 #3
      fikret.sekine Mesajlar: 4
      iiii olu

4. Alt 03-14-2011, 19:49 #4
      Ziyaretci
      ezgi Mesajlar: n/a
      çoooooooooooookl kolay

5. Alt 05-09-2011, 12:17 #5
      Ziyaretci
      Misafir Mesajlar: n/a
      Merhaba
      Bilgi yarışmasında ilk kategori dilbilgisi ve imla kuralları olmalı. Hala ayrı yazılması gereken -de, da- birleşik yazılıyor, soru eki olan ve ayrı yazılması gereken -misin, mısın- birleşik yazılıyor. Bunları düzeltip sonra diğer konulara geçilsin lütfen.

6. Alt 05-25-2011, 15:15 #6
      Ziyaretci
      neden anket formunu açamıyoruz

7. Alt 05-25-2011, 15:19 #7
      Ziyaretci
      ç o k i s t e r d i m

8. Alt 05-26-2011, 20:35 #8
      gargamel Mesajlar: 17
      Ben de isterim,sanırım ben birinci olurum.

9. Alt 06-04-2011, 16:18 #9
      alptraum Mesajlar: 38.107
      Blog Başlıkları: 28
      Ilginiz icin tesekkür ederim. Tüm türkce hazirliklarda bitti. Su ara SINAV dönemim. Bu dönemden hemen sonra güzel sorularla YARISMAMIZ baslayacak