Konularin üstündeki yeni butonlar Hakkinda

Arkadaslar farkettinizmi bilmiyorum konularin üstünde yeni butonlarimiz var bunlar ne ise yarar simdi onu anlatacagim Bunlar arama motorlari icin ve o konuyu daha iyi indexletebilmek icin ve arama motorlarinin konuyu ...

Ağaç Şeklinde Aç7Beğeni
  • 1 gönderen alptraum
  • 6 gönderen alptraum

1. Alt 03-11-2008, 19:12 #1
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Arkadaslar farkettinizmi bilmiyorum konularin üstünde yeni butonlarimiz var bunlar ne ise yarar simdi onu anlatacagim

Bunlar arama motorlari icin ve o konuyu daha iyi indexletebilmek icin ve arama motorlarinin konuyu indexleyip daha fazla o konuda ziyaretci sayisina sahip olabilmek icin konuldu

Simdi bunlarin islevi nasildir onlari gösterecegim ilk önce butonlarimizin 2 si haric yabanci dil iceriklidir bunur esimdede gösterdim

ama her kisi actigi konuyu bir kere tiklayip indexletseki bu 30 san sini almaz arama motorlari tarafindan daha yüksek siralar hedefimiz olacakdir

sIMDI GOOGLE VE YAHOO GIBI BÜYÜK ARAMA MOTORLARINDA YAZDIGIMIZ KONUYU NASIL KAYDEDIP INDEXLENECEGINI GÖSTERECEGIM

beyza bunu beğendi.
  2. Alt 03-11-2008, 19:14 #2

Egerki google a kayitli hesabiniz yoksa buradan kendinize nasil hesabi acacaksiniz yardimci kaynak:

3. Alt 03-11-2008, 19:26 #3

beyza, N u M a N, özlem_34 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.