Muhakeme.Net yeni sunucuda

Eski sunucumuzun bulundugu firmada HIZ problemi yasamaktaydik ve bunun baslica sebebi sitedeki yogunluktan kaynaklanmaktaydi. Ihtiyac oldugu icin daha HIZLI bir sunucuya tasinmak zorunda kaldik. Bu yüzden tüm dosyalarin tasinmasinda hata ...

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen alptraum

1. Alt 12-01-2009, 23:53 #1
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Eski sunucumuzun bulundugu firmada HIZ problemi yasamaktaydik ve bunun baslica sebebi sitedeki yogunluktan kaynaklanmaktaydi. Ihtiyac oldugu icin daha HIZLI bir sunucuya tasinmak zorunda kaldik. Bu yüzden tüm dosyalarin tasinmasinda hata olusmus olabilir ve eger sorun gördügünüz KISIMLAR olursa ve bu baslik altinda yazarsaniz bize yardimci olmus olursunuz. Ayriyeten su andaki sitede sayfa acilim HIZLARINIDA degerlendirirseniz yardimci olmus olursunuz. Cünkü ona göre ayarlamalar ve farkliliklar yapabilirim. Simdiden tesekkür ederim

yabanGülü bunu beğendi.
  2. Alt 12-24-2009, 19:18 #2
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Arkadaslar lütfen bana bu konuda yardimci olun. Su anda bulundugumuz sunucu üzerinde yeni optimizasyon yaptim. Sayfa acilis sürelerinin daha hizli olmasi icin degisikliklere gittim. Bu konu altinda ;

Portal sayfasinin acilis hizini ,

Forum ana sayfasinin acilis hizini ,

Konu acilimlarindaki acilis hizlarini not düsebilirsiniz sevinirim.

Cünkü sizlerin yorumu forumun gelismesine ve rahat calismasina vesile olacaktir

3. Alt 12-25-2009, 19:48 #3
    emirahmedyasin Mesajlar: 1.121
    Eskiye göre sanki daha iyi benim şuan gözle gördüğüm bir problem olmadı ama arkadaşların fikir belirtmeleri hakikaten hem daha hoş olur hemde katkı sunar.

4. Alt 12-27-2009, 23:15 #4
    yabanGülü Mesajlar: 3.851
    Blog Başlıkları: 125
    bencede suanda daha hizli ve daha iyi. bendede bir sorun yok.

5. Alt 01-05-2010, 02:09 #5
    alpertunga688 Mesajlar: 3
    Forumu gezinirken hız gayet iyi.Ancak portal ve forum anasayfa normalden biraz yavaş gözlemlediğim kadarıyla.Sanırım mgc chatbox biraz kasıyor.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.