recep ivedik google

Arkadaşlar Googleyi Hiç böyle görmediniz. Recep İvedik sözleriyle huzurlarınızda google http://www.recepivedik.in/ Benzer Konular Çaycı Recep İvedik... ReCeP iVediK Sms tonLari.... Recep İvedik [2008]... İzleyicilerin tercihi Recep İvedik oldu... Recep İvedik ...

Ağaç Şeklinde Aç3Beğeni
  • 2 gönderen safer82
  • 1 gönderen safinaz

1. Alt 08-28-2008, 10:03 #1
    safer82 Mesajlar: 745
    yabanGülü ve safinaz bunu beğendiler.
  2. Alt 08-28-2008, 21:12 #2
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Çok güzel olmuş

3. Alt 08-29-2008, 08:55 #3
    beğendiğinize sevindim

4. Alt 08-29-2008, 09:17 #4
    ya safinaz arkadaşım bu konuyla alakası olmayacak birşey soracam. Sen hep yardımcı olmuşsundur bana. Tekrar yardımına ihtiyacım var. Hani konu açarken kodlar var. o kadların ne işe yaradığını ve nasıl kullanacağımı söyleyebilirmisin. Mesela bir fotograf ekliyorum ancak küçük yükleniyor bunu nasıl ayarlayabilirim? Ya kusura bakma biraz uzun bir sual oldu artık idare edersin inşallah. Şimdiden teşekkürler

5. Alt 08-29-2008, 20:11 #5
    Ziyaretci
    fulya Mesajlar: n/a
    hakkaten kim yaptıysa çok güzel olmuş herşey yerli yerinde ve tam ))

6. Alt 08-29-2008, 20:32 #6
    safinaz Mesajlar: 3.348
    safer82´isimli üyeden Alıntı
    ya safinaz arkadaşım bu konuyla alakası olmayacak birşey soracam. Sen hep yardımcı olmuşsundur bana. Tekrar yardımına ihtiyacım var. Hani konu açarken kodlar var. o kadların ne işe yaradığını ve nasıl kullanacağımı söyleyebilirmisin. Mesela bir fotograf ekliyorum ancak küçük yükleniyor bunu nasıl ayarlayabilirim? Ya kusura bakma biraz uzun bir sual oldu artık idare edersin inşallah. Şimdiden teşekkürler

Ekleyeceğin fotoğrafa sağ tıklaycaksınız,sonra orda özellikler yazan kısmı tekrar tıkla,orda http kodu var,onu kopyala.
    Ardından bu yazı yazdığın mesaj kutusunun üst kısmında ters mektup şeklinde bir şekil var,onun üstüne tıkla zaten grafik ekle yazar.
    Orda yazılan yazıyı sil ve paste et.Hepsi bu kadar.
    Konu açma koduyla neyi kastettiğini anlayamadım,biraz daha açıklar mısın?Bildiğim birşeyse yardımcı olmaya çalışırım.

safer82 bunu beğendi.
  7. Alt 08-29-2008, 23:04 #7
    konu açıklamadan kasıt işte mesaj yazdığımız kısmı kastettim Çoooooook teşekkürler arkadaşım yardım ettiğin için bana büyük bir iyilikte bulundun.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.