Bekarların Dikkatine...

20 yaşında bir bayanım. Çok çekingenim. O yüzden bu yola başvurdum.Birçok sosyal aktiviteye katılmak istiyorum artık. Dünyayı tanıyıp her yeri görmek istiyorum ve bu amaçla koca arıyorum. Lütfen ciddi olanlar ...

1. Alt 04-28-2008, 13:31 #1
    yusufi Mesajlar: 24
    20 yaşında bir bayanım. Çok çekingenim. O yüzden bu yola başvurdum.Birçok sosyal aktiviteye katılmak istiyorum artık. Dünyayı tanıyıp her yeri görmek istiyorum ve bu amaçla koca arıyorum. Lütfen ciddi olanlar başvursun. Pişman olmayacaksınız

Konu yusufi tarafından (04-30-2008 Saat 12:54 ) değiştirilmiştir.
  2. Alt 04-28-2008, 16:17 #2
    yusufi Mesajlar: 24
    kimsenin ilgisini çekemedim ya oysaki o kadar süslenip fotoğrafımı koymuştum..
    bakıpta yorum yazacak kimse yokmuuu....

3. Alt 04-28-2008, 16:41 #3
    Metin mete Mesajlar: 547
    Dikkatli olmanda yarar var güzel bayan senide yerde birakmazlar sanirim ama ne yazikki ben evliyim...Gerci bekar olsamda desifre olmus bir bayanla istemem...Sadece yazan bulunmadigi icin teselli vermek amaci ile yazilmistir bu yazi...

4. Alt 04-28-2008, 18:14 #4
    serkaan001 Mesajlar: 269
    yusufi´isimli üyeden Alıntı
    kimsenin ilgisini çekemedim ya oysaki o kadar süslenip fotoğrafımı koymuştum..
    bakıpta yorum yazacak kimse yokmuuu....

YAKINDA GÖRÜNTÜLENME SAYISINA BAK BAKALIM KAÇ OLACAK. BU SİTEYİ KIZ ARKADAŞ BULMA YERİ ZANNEDEN BAZI KİŞİLER OLMUŞTU. BU KİŞİLER SENİN PEŞİNİ BIRAKMAZ SEN MERAK ETME.

Metin mete bunu beğendi.
  5. Alt 04-28-2008, 18:19 #5
    serkaan001´isimli üyeden Alıntı
    YAKINDA GÖRÜNTÜLENME SAYISINA BAK BAKALIM KAÇ OLACAK. BU SİTEYİ KIZ ARKADAŞ BULMA YERİ ZANNEDEN BAZI KİŞİLER OLMUŞTU. BU KİŞİLER SENİN PEŞİNİ BIRAKMAZ SEN MERAK ETME.

Valla dogruya dogru...

6. Alt 04-28-2008, 18:21 #6
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Bekarların Dikkatine...

Darısı bekar arkadaşların başına

7. Alt 04-28-2008, 18:25 #7
    safinaz´isimli üyeden Alıntı
    Bekarların Dikkatine...

Darısı bekar arkadaşların başına

Alptraumdan baska varmi Acaba?

8. Alt 04-28-2008, 18:27 #8
    serkaan001 Mesajlar: 269
    Allah Herkesin Gönlüne Ve Kalbine Göre Versin.
    Aklınıza Ve Gönlünüze Uygun Kişiyi Bulduğunuz Zaman,zaman Kaybetmeyin.

9. Alt 04-28-2008, 19:32 #9
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Hocam tipim degil bu ne ya bu bana karsi böyle gülse küfrediyor zannederim

Insallah evlenecegimiz bayanin huyu güzel olsun diyoruzda görünüsüde benim gözüme hitap etsin insallah.

Ne yazikki bu hitap etmedi desem yeridir ha etseydi ne olurdu su anda evlenecek durumda degilim parasiz,pulsuz

Iki ciplak bir hamama yakisir misali

Avusturya darul harp mi acep(saka tabiki)

10. Alt 04-28-2008, 20:43 #10
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    Hocam tipim degil bu ne ya bu bana karsi böyle gülse küfrediyor zannederim

Insallah evlenecegimiz bayanin huyu güzel olsun diyoruzda görünüsüde benim gözüme hitap etsin insallah.

Ne yazikki bu hitap etmedi desem yeridir ha etseydi ne olurdu su anda evlenecek durumda degilim parasiz,pulsuz

Iki ciplak bir hamama yakisir misali

Avusturya darul harp mi acep(saka tabiki)

Inan sana yakistirmis degilim,sadece Safinaz hanimin ikazina karsi bir sen geldin aklima..Yoksa bu mümkünmü,bak sana bir hikaye bunu tam 29 yil önce Yusufiyede ögrendigim bir fikrayla anlatayim;

Zamanin birinde bir memlekete yabanci bir ülkenin devlet baskani ziyarete gelecekmis,Bir terör gurubu suikast düzenlemek icin plan yapmis.Her sey tamam Adam gelmis suikastci silahla ayarlanan zamanda ve tam isbet edecek konumda silahini cikarmis bakmis bakmis bakmis ve silahi elinden atmis.Güvenlik hemen tutuklamis ve gecilmis sorguya;her seyi güzel planlamissiniz ve güzel bir uygulama ama neden bitirmedin isi demisler;

Adam demiski ya ben niye vurayim zaten adama Allah vurmus yanindaki kariyi görmedinizmi demis...
    .

alptraum bunu beğendi.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.