yeniden doğmuş

Yeniden doğmuşKadının biri, 46 yaşındayken kalp krızi geçiriyor ve hastaneye kaldırılıyor. Ameliyat masasındayken, ölüme yakın, birden bir hayal görüyor. Azraili görüyor ve soruyor: "Benim saatim geldimi?" Azrail cevap veriyor: "Hayır, ...

Ağaç Şeklinde Aç7Beğeni
  • 3 gönderen altun
  • 1 gönderen altun
  • 2 gönderen emirahmedyasin
  • 1 gönderen altun

1. Alt 02-06-2009, 12:31 #1
    altun Mesajlar: 885
    Yeniden doğmuşKadının biri, 46 yaşındayken kalp krızi geçiriyor ve hastaneye kaldırılıyor. Ameliyat masasındayken, ölüme yakın, birden bir hayal görüyor. Azraili görüyor ve soruyor:

"Benim saatim geldimi?"

Azrail cevap veriyor:

"Hayır, senin daha 43 sene, 2 ay ve de 8 günün var".

Narkozdan uyandığında, estetik yaptırmaya karar veriyor. Yüzünü gerdittiriyor, dudaklarını doldurtturuyor vs. Yeniden doğmuş gibi oluyor.

Daha uzun bir süre yaşıyacağını bildiği için şimdi, o kadar ameliyatin değdiğini düşünüyor. Son ameliyattan sonra, hastaneden tamamen yeni bir insan gibi çıkıyor. Tam karşıdan karşıya geçiyor ki ambulans çarpıyor. Ölüyor.

Cennette Azrail'e soruyor:

"40 seneden daha fazla yaşıyacağımı sanıyordum! Neden ozaman bana o ambulansın çarpmasını sağlayıp, beni öldürdün?"

Azrail cevap veriyor:

"Kız, ben seni hiç tanıyamadım!"

oguzhan, Henna ve mina bunu beğendiler.
  2. Alt 02-06-2009, 16:08 #2
    mina Mesajlar: 162

3. Alt 02-06-2009, 17:39 #3
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    tövbe tövbeeee.... hay Allah!..güldürdünüz ya beni....paylaşım için teşekkürler

4. Alt 02-06-2009, 23:50 #4
    oguzhan Mesajlar: 1.372
    Blog Başlıkları: 1
    hehee:D:D

5. Alt 02-07-2009, 00:08 #5
    BeKKe´isimli üyeden Alıntı
    tövbe tövbeeee.... hay Allah!..güldürdünüz ya beni....paylaşım için teşekkürler

allah her zaman güldürsün inşallah

Henna bunu beğendi.
  6. Alt 02-07-2009, 11:05 #6
    emirahmedyasin Mesajlar: 1.121
    (Narkozdan uyandığında, estetik yaptırmaya karar veriyor. Yüzünü gerdittiriyor, dudaklarını doldurtturuyor vs. Yeniden doğmuş gibi oluyor.)
    bunun üzerine öldüğündede direk cennet ha O kadar kolaymıymış.
    selam ve dua ile

Henna ve altun bunu beğendiler.
  7. Alt 02-07-2009, 22:03 #7
    emirahmedyasin´isimli üyeden Alıntı
    (Narkozdan uyandığında, estetik yaptırmaya karar veriyor. Yüzünü gerdittiriyor, dudaklarını doldurtturuyor vs. Yeniden doğmuş gibi oluyor.)
    bunun üzerine öldüğündede direk cennet ha O kadar kolaymıymış.
    selam ve dua ile

maksat orda güldürmek yoksa tabiki o kadar kolay değil sonuçta gerçekte azraillede konuşamıyorsunuz değilmi

emirahmedyasin bunu beğendi.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.