Kadın ve Erkeği Sinirlendirin

İnternete giren kişi şunu kesinlikle her yerden virüs bulaşma ihtimalini gözönünde bulundurarak girer ve bir antivirüsün bulamadığını diğeri bulabilir.Yani herkesin az çok bilgisayarında virüs vardır...Ki herkesin bilgisayarında çok çok özel ...

Ağaç Şeklinde Aç3Beğeni

1. Alt 11-09-2008, 21:22 #11
    safinaz Mesajlar: 3.348
    İnternete giren kişi şunu kesinlikle her yerden virüs bulaşma ihtimalini gözönünde bulundurarak girer ve bir antivirüsün bulamadığını diğeri bulabilir.Yani herkesin az çok bilgisayarında virüs vardır...Ki herkesin bilgisayarında çok çok özel olmasına gerek yok özel dosyaları vardır,bilgileri vardır...
    Bunu o şekilde açıklamanıza gerek yoktu sanki bu linkle herşeyleri deşifre oluyor.
    Birkere forumlara girince ip lerimiz bile açık açık ortada,bu ip den kalkıp ev adresine kadar bulunabilir o da artık adminin vicdanına kalmış.Kısacası bu virüsle mi öyle tehdit altına girdiler.Kısaca "bilgisayarınızı virüs taramasından geçirseniz iyi olur " diyebilirdiniz.

2. Alt 11-10-2008, 18:31 #12
    altun Mesajlar: 885
    safinaz senin eklediğin bişry olduğu için galiba hassas davranıyorsun yoksa ben bişi demedim bakacaktım link kaldırılmıştı bende keşke görebilseydim dedim kırdıysam özürdilerim

3. Alt 11-10-2008, 21:58 #13
    safinaz Mesajlar: 3.348
    altun´isimli üyeden Alıntı
    safinaz senin eklediğin bişry olduğu için galiba hassas davranıyorsun yoksa ben bişi demedim bakacaktım link kaldırılmıştı bende keşke görebilseydim dedim kırdıysam özürdilerim

Sana birşey dediğim yok ama sanırım senin yazını alıntı yaparak söylediğim için sen üzerine alındın ayrıca özür dileyeceğinde bir durum yok...

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.