Işıkları Kim Görür?

Bir kör, bir sağır ve bir de Şaşı sahile hava almaya giderler, bir banka otururlar deniz havası alıp, gelen geçen gemileri seyretmeye başlarlar. Bu sırada bu 3 kişiye doğru karşıda ...

Ağaç Şeklinde Aç3Beğeni
  • 1 gönderen oguzhan
  • 1 gönderen zeynep_hearty
  • 1 gönderen safinaz

1. Alt 11-07-2008, 00:48 #1
    oguzhan Mesajlar: 1.372
    Blog Başlıkları: 1
    Bir kör, bir sağır ve bir de Şaşı sahile hava almaya giderler, bir banka otururlar deniz havası alıp, gelen geçen gemileri seyretmeye başlarlar.
    Bu sırada bu 3 kişiye doğru karşıda kocaman bir gemi geliyor ve sahildeki bu 3 kişiye geminin geldiğini işaret etmek için kaptan geminin ışıklarını kapatıp söndürüyor.

bu geminin ışıklarını kör mü?, Şaşı mı? yoksa Sağır olan mı görür?

not:Bir sacmalik sezerseniz fazla takilmayin cevap zaten orda

safinaz bunu beğendi.
  2. Alt 11-07-2008, 14:24 #2
    Ziyaretci
    zeynep_hearty Mesajlar: n/a
    hayr ile................

Konu zeynep_hearty tarafından (11-07-2008 Saat 23:45 ) değiştirilmiştir.
    safinaz bunu beğendi.
  3. Alt 11-07-2008, 20:05 #3
    oguzhan Mesajlar: 1.372
    Blog Başlıkları: 1
    alemi_ervah´isimli üyeden Alıntı
    kimse göremez zira kapatmakla söndürmek aynı şey ortada var olan bir ışık yoksa nasıl görülecektir anlamadım açıkçası...hayr ile...

Oraya bir not düstüm dikkat etseydiniz neden eglence ve mizah bölümüne eklemeyi tercih ettigimi anlayabilirdiniz en azindan...

4. Alt 11-07-2008, 22:58 #4
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Çok şaşırtmacalı güzel bir soruymuş ama alem-i ervah'ı tebrik ederim şıp diye anlamış
    Genellikle klişe ikili kelimelerden birisi söylenince diğeri peşinden söylenir diye beyin ona odaklanıyor...

Henna bunu beğendi.
  5. Alt 11-07-2008, 23:44 #5
    Ziyaretci
    zeynep_hearty Mesajlar: n/a
    oguzhan´isimli üyeden Alıntı
    Oraya bir not düstüm dikkat etseydiniz neden eglence ve mizah bölümüne eklemeyi tercih ettigimi anlayabilirdiniz en azindan...

cevap bumudur ifadesindedir anlıymadım açıkçası ibaresi yoksa gayet güzel bir soruydu saçma olduğunu düşünse idim aleni bir dille ifade ederdim endişeniz olmasın...eğlence mizah bölümünü idrak edebildim şükür ki cevap verdim yazıkki bir önceki dialogdan yola çıkarak vermiş olduğunuz cevap oldukça üzücü her neyse cevaplandrmadım varsayın ...hayr ile...

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.