Otobüste Rahat Yolculuk Etme Kuralları

Kurallar ve Bahaneler * uyuyor numarasi yapılır veya pencere tarafındaki koltuklar tercih edilir * kendi kendinizi " ben o kadar bekledim onlar da adam olsaydı da binmeselerdi " şeklinde tatmin ...

Ağaç Şeklinde Aç3Beğeni
  • 2 gönderen Henna
  • 1 gönderen kipchak

1. Alt 10-31-2008, 02:12 #1
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    Kurallar ve Bahaneler Otobüste Rahat Yolculuk Etme Kuralları

* uyuyor numarasi yapılır veya pencere tarafındaki koltuklar tercih edilir Otobüste Rahat Yolculuk Etme Kuralları

* kendi kendinizi " ben o kadar bekledim onlar da adam olsaydı da binmeselerdi " şeklinde tatmin etmek.. Otobüste Rahat Yolculuk Etme Kuralları

* sinirli gibi gözükmek. bazen tırsıyolar, yer falan isteyemiyolar Otobüste Rahat Yolculuk Etme Kuralları

* bacağınızı tutup uff uff amma ağrıyor diyebilirsinizOtobüste Rahat Yolculuk Etme Kuralları

* iki kişilik koltuklarda otobüsün içine gelen tarafa yaşlı birini oturtursunuz... böylece kimseye yer vermek için uğraşmamak bahanesi ile kurtarırsınız Otobüste Rahat Yolculuk Etme Kuralları

* otobüsün en arkasına oturulur. yaşlılar oraya kadar gelemezler. ve boylece psikolojik baskıdan uzak rahat bir seyahat yaparsınız. Otobüste Rahat Yolculuk Etme Kuralları

* otobüse binmemek Otobüste Rahat Yolculuk Etme Kuralları

* başınız avuclarınız ıcıne alıp cok sıkıntılıymış gibi görünmek ve sık sık öfleyip pöflemek...bi sorununuz olduğunu anlayıp size bulaşmıycaklardır... Otobüste Rahat Yolculuk Etme Kuralları

* otobüste yer vermemek icin yapılabilinecek en mantıklı şey hic bir yere oturmayarak ayakta yolculuk etmektir... hiç yer almadıgınızdan yer verme gibi bir sıkıntıya da girmiyeceksinizdir... hatta oturan genclerin yaslılar tarafından nasıl kaldırıldıgını izleyerek sadistce eglenebilir hatta yüzlerine "seninde gelecegin yer burasıydı hadi kalk kalk" anlamında bakışlar atabilir ve eğlenceli bi yolculuk gecirebilirsiniz... Otobüste Rahat Yolculuk Etme Kuralları

* sürekli dalgın dalgın bir noktaya bakılır ve yanınıza dikilip psikolojik baskı yapan kimseleri görmüyormuş ayağına yatılırOtobüste Rahat Yolculuk Etme Kuralları

* kendi kendine konuşup deli izlenimi yaratarak hedef kitleyi bertaraf etmekOtobüste Rahat Yolculuk Etme Kuralları

Otobüste Rahat Yolculuk Etme KurallarıOtobüste Rahat Yolculuk Etme KurallarıOtobüste Rahat Yolculuk Etme Kuralları

oguzhan ve safer82 bunu beğendiler.
  2. Alt 10-31-2008, 10:19 #2
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    Alıntı:
    kendi kendine konuşup deli izlenimi yaratarak hedef kitleyi bertaraf etmek

türkiye şartlarında bu pek tutmaz gibi teyzeler cin gibi valla

Henna bunu beğendi.
  3. Alt 10-31-2008, 17:42 #3
    safer82 Mesajlar: 745
    ilginçmiş ama güzel

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.