KadınLarla İLgiLi Süper TespitLer(Üzerinize Alınmazsınız Umarım )

safer82 ´isimli üyeden Alıntı ↑...

1. Alt 10-09-2008, 18:26 #21
    rabbimeaşığım Mesajlar: 142
    safer82´isimli üyeden Alıntı
    Bilmem Haberin varmı Gerçek İsmim : SEFER

Aman arkadaşım sanki ismimi ezberlemek istiyorsun. Sorun değil

sefer abi sefer hocam bi profilinizi ziyaret edin bence yani

abüüüü abüüüüü bi profiline baksanaaaaaaaa

2. Alt 10-09-2008, 18:30 #22
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    o zaman bu safer , o sefer demekki hımmmm

3. Alt 10-09-2008, 18:31 #23
    safer82 Mesajlar: 745
    merak etme profilin farkındayım ne yaparsın kimsenin tanımadığı biri olduğumuz zaman(dikkatlerini çekemediğiiz) zamanlar profildeki bilgilerle idare ettik Ancak işte senin gibi kardeşlerim ve arkadaşlarımız ne zamanki merak ederlerse biz buradayı daha ne diyim Biraz zaman geçsinde profili düzeltirim.

4. Alt 10-09-2008, 18:32 #24
    malüm tanıdık(şöhret) olmak zor birşey. Sonra hayranlarımız rahat bırakmazlar

5. Alt 10-09-2008, 18:42 #25
    rabbimeaşığım Mesajlar: 142

abiii hıhhh tamam mı çok gıcıksın ya biliyomusun hıh senin hayranın yok timam mı daha da ziyaret etmicem timam mı bak iki üçç gün sora benmde hayranlarım çoğalcak bende sana hava atcam..ya biride bana büşraa büşraaa favori üyem desin ya.. hıh sana abi..timam miii çok sinirlendim şimdi..hava atıyosun bana cıkcıkcıkkkk ALAH ALLAH

mhmt bunu beğendi.
  6. Alt 10-09-2008, 18:44 #26
    Ziyaretci

way wayyy...eh bunda payımız varsa kadeşimizin manageri olmuşuz demek..öhö öhö..
    kartımı veriimm...

7. Alt 10-09-2008, 18:54 #27
    Büşracım güzel kardeşim sen böyle hıh deyince aklıma sabahki derse girdiğim öğrencilerim geliyor. Hele hele bir kız öğrencim var ona birşey deyince küstüm seninle öğretmenim diyor Bir an seninde öyle yaptığını görür gibiyim.(Ben hayranlarımdan kasıt sizleri söylemedim. Hemende alınıyorsunuz oldumu şimdi bakın şimdi üzüldüm. Siz benim hayranlarımı değilsiniz benim dostum arkadaşım ve kardeşimsiniz.)

8. Alt 10-09-2008, 18:56 #28
    haticetül´isimli üyeden Alıntı
    way wayyy...eh bunda payımız varsa kadeşimizin manageri olmuşuz demek..öhö öhö..
    kartımı veriimm...

Karta ne hacet arkadaşım hemen sitede büyük bir afiş asalım. Seni daha iyi tanısınlar. Belki managerlik teklifleri ard arda gelir

9. Alt 10-09-2008, 19:04 #29
    Ziyaretci
    Karta ne hacet arkadaşım hemen sitede büyük bir afiş asalım. Seni daha iyi tanısınlar. Belki managerlik teklifleri ard arda gelir

ya sende yap bi hayır tavsiye et..parayı bulunca unuttun dimi

10. Alt 10-09-2008, 19:06 #30
    olumu öyle şey biz dostlarımızı hiçbir zaman unutmayız. Sonunda Para olsa bile

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.