yorum eklemeyenlere

alptraum ´isimli üyeden Alıntı ↑...

1. Alt 10-04-2008, 22:56 #11
    ayna Mesajlar: 105
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    O da olabilir diyecegim fakat bir yasli olacak yasta degilim. Bu sorun bilgisayar basinda fazla kalinca sadece kodlari kovaladiktan sonra oluyor, bir an hicbirsey düsünemiyorsunuz o hissi bilirsiniz

Not:( Saka yapiyorum haberiniz olsun)

yaş kompleksiniz var galiba,nezaman böyle bir konu açılsa ben küçüğüm diye bas bas bağrıyorsunuz...

Not:( Saka yapiyorum haberiniz olsun)

alptraum ve safinaz bunu beğendiler.
  2. Alt 10-04-2008, 22:59 #12
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Kendi cismimle alakali kompleks gibi kavramlarin icine girmedim. Pek o sahada dolasmiyorum. Benimkisi icten bir mizah oldugu icin özellikle not düstüm yanlis anlasilmalara mahal vermemek icin.

ayna bunu beğendi.
  3. Alt 10-04-2008, 23:00 #13
    ayna Mesajlar: 105
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    Benimkisi icten bir mizah oldugu icin özellikle not düstüm yanlis anlasilmalara mahal vermemek icin.

aynen öyle....

alptraum ve safinaz bunu beğendiler.
  4. Alt 10-08-2008, 18:22 #14
    rabbimeaşığım Mesajlar: 142
    yaa kaçan kovalanılır sizde mesaj yazmazsanız böyle kovalanılırsınız

5. Alt 03-01-2009, 11:03 #15
    gülçin Mesajlar: 31
    emeğine sağlık

6. Alt 07-07-2011, 12:55 #16
    pınaran Mesajlar: 314
    yorum eklemeyenlereyorum eklemeyenlere

hem renkleri, hareketliliği, hem de bütün gün kuş peşinde dolaşmasıyla tıpkı Sylwester'a benzeyen bir kedim vardı. bahtsız bedevim o kadar çok koşturdu ki araba altında kaldı

7. Alt 07-07-2011, 13:22 #17
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Allahımmmmmmmmmm tam da kedi ve kuyruk meselesi

Bir kedi yıllarca kuyruğunun peşinde koşmuş yakalayamamış artık vazgeçmiş bir de bakmış ki kuyruğu hep peşinde.

Genelde insanlara haddinden fazla değer veriyoruz,kendilerini dünyanın merkezi sanıyorlar.Bin naz,bin hava ve kendini bir havalarda görme.Aslında temelinde şu vardır " Bu kişi benimle ilgileniyorsa kesin bir halt değildir". düşüncesinden hareketle kaçmaya başlar.
    Demek ki neymiş efenim aslında kendisini bir halt bulmuyordur.
    Vazgeçersin bu seferde " Ne oldu ben bu ilgiye alışmıştım.Acaba bende bir eksilme mi oldu?" psikolojisine kapılır,bu sefer kovalamaca sırası onlara gelir.

Birde kovalayan taraftan bakarsak bu kişi de peşinden koştukça ve elde edemedikce kovaladığını gözünde bir yüceltir,bir yüceltir taaa ki emeline ulaşır.O zaman da karşısındaki küçülür,küçülür,küçülür,bir değersizleşir ki görme,"Aman Allah'ım bu da ne,başıma bela oldu,nasıl kurtulsam" havalarına girer.

Yapmayalım efenim yapmayalım kendi komplekslerimizi kaçma kovalamca oyununa alet etmeyelim.Bu tamamen saf bir oyundur.

Henna bunu beğendi.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.