Kayınvalideye özel koltuklar mış

safinaz ´isimli üyeden Alıntı ↑...

1. Alt 10-05-2008, 07:47 #11
    safer82 Mesajlar: 745
    safinaz´isimli üyeden Alıntı
    Mümkünse zamanı gelince ilk koltuğu alayım,rengi modeli çok güzelmiş,hele üçüncüyü düşünmesi bile çok tiksindirici...

Hayırdır safinaz arkadaşım şimdiden "kötü" kayınvalde psikolojisinemi sokuyorsun kendini Şimdiden koltğunu bile sipariş ettin. En iyisi sen yol yakınken vazgeç bu fikirden

2. Alt 10-05-2008, 11:19 #12
    safinaz Mesajlar: 3.348
    safer82´isimli üyeden Alıntı
    Hayırdır safinaz arkadaşım şimdiden "kötü" kayınvalde psikolojisinemi sokuyorsun kendini Şimdiden koltğunu bile sipariş ettin. En iyisi sen yol yakınken vazgeç bu fikirden

Açıkcası ne iyisi,ne kötüsü olarak kendimi düşünemiyorum,tamamen nötrüm.Çünkü kendimi hayaletmekten uzağım.

Numan,illaki birine oturacaksınız dediği için ilk koltuğu tercih ettim...
    Tamam,tamam sizi mi kırıcam,ben bu koltuğu o-nay-lı-yor-umm

N u M a N ve safer82 bunu beğendiler.
  3. Alt 10-05-2008, 14:42 #13
    N u M a N Mesajlar: 492
    inşaallah safinaz inşaallah

safer82 bunu beğendi.
  4. Alt 10-05-2008, 19:46 #14
    safer82 Mesajlar: 745
    safinaz´isimli üyeden Alıntı
    Açıkcası ne iyisi,ne kötüsü olarak kendimi düşünemiyorum,tamamen nötrüm.Çünkü kendimi hayaletmekten uzağım.

Numan,illaki birine oturacaksınız dediği için ilk koltuğu tercih ettim...
    Tamam,tamam sizi mi kırıcam,ben bu koltuğu o-nay-lı-yor-umm

neyse yine işin içinden sıyırdın. İyi manevra ile kurtardın işi bak bu koltuklar güzelmiş. Ben bile oturabilirim(Tabi kayınvaldemin yanına)

N u M a N bunu beğendi.
  5. Alt 10-06-2008, 16:22 #15
    rabbimeaşığım Mesajlar: 142
    kaynanayı ne yapmalı kaynar kazana atmalı yandım gelin dedikçe altına kömür atmalı

süper ya mümkünse annemin kaynanası için ikinciyi birinciyi üçüncüyü hepsini sipariş ediyorum nolur ya altı üstü koltuk

6. Alt 10-06-2008, 17:04 #16
    chechengirl Mesajlar: 26
    yazıkk yahhh zavallı kaynanalr ..belli bi kesim var hakkaten cadı kaynana tiplemesi olarak gösterilebilcek amaaa hepside öle diildir yaah ama koltuklar hakkaten korkunç şu pembelide enfes bi şeymişş

7. Alt 10-06-2008, 19:16 #17
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3
    Elinize Sağlık. Resimler güzelmiş Son resim özellikle. Çok ince düşünülmüş

selametle..

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.