ßoğ Onu Boğ!! // Yangın

Hakim sanığa sorar "Anlat bakalım oğlum, maktülü niçin boğarak öldürdün?" Sanık sakince anlatmaya başlar. "Bakın sayın hakim bey. Maktül işyerimin oldukça kalabalık olduğu cumartesi günü alışveriş yaptıktan sonra kasa önündeki ...

Ağaç Şeklinde Aç2Beğeni
  • 2 gönderen HiLaLNuRu

1. Alt 09-25-2008, 18:19 #1
    HiLaLNuRu Mesajlar: 242
    Hakim sanığa sorar "Anlat bakalım oğlum, maktülü niçin boğarak öldürdün?" Sanık sakince anlatmaya başlar. "Bakın sayın hakim bey. Maktül işyerimin oldukça kalabalık olduğu cumartesi günü alışveriş yaptıktan sonra kasa önündeki insanları ite kaka öne geçerek kasaya geldi. Kibarca ikaz ettim ama beni duymadı bile. Önce elindeki büyük çantayı açarak içindeki küçük çantayı çıkardı. Büyük çantayı titizlikle kapattıktan sonra küçük çantayı açtı ve para alarak bana verdi. Sonra küçük çantayı kapattı ve büyük çantayı açtı. Küçük çantayı büyük çantanın içine koyduktan sonra tekrar büyük çantayı kapattı. Ben parasının üstünü verdim. Maktül tekrar büyük çantayı açarak içinden küçük çantayı çıkarttı. Büyük çantayı kapattı ve küçük çantayı açarak paranın üstünü çantaya koydu ve küçük çantayı kapattı. Tekrar büyük çantayı açıp, küçük çantayı büyük çantanın içine koyup çantayı kapattı. Ben kasa fişini keserek kendisine verdim. O tekrar büyük çantayı açarak..." Tam bu sırada hakim ayağa kalkar, ellerini öne doğru uzatarak bağırmaya başlar.."BOĞ ONU BOĞ, BOĞ"....

-------------------------------------------------------------------

Temel'le Dursun Amerika 'da itfaiyeci olarak çalışıyorlar.Birgün çocuk bakım evinde yangın çıkmış ,tabii yangına mudahale etmek ve çocukları kurtarmak için hemen olay yerine intikal etmişler.Temel Dursun'a "ula sen yukarı çık ,çocukları bana at,ben de burada yakalayayım ve çocukları kurtaralım !"demiş.Dursun çıkmış yukarı,ikinci kattan atıyor çocukları,Temel tutuyor.Dursun bir tane zenci atmış,temel tutamamış;"herhalde yakalayamadı!"diye düşünerek başka bır tane zencıyı atmış,temel yakalasın dıye ;Temel buna da el uzatmamış.Dursun "ula temel ,nıye cocukları yakalamıyesun ?"dıye sormuş.Temel cvp vermiş:"dursun,yananları atmaki zaman kazanalum da!"

alptraum ve safer82 bunu beğendiler.
  2. Alt 09-25-2008, 19:22 #2
    safer82 Mesajlar: 745
    İlginç ama güzel emeğine sağlık

3. Alt 09-26-2008, 01:35 #3
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3
    Bence de boğ onu boğ.

selametle..

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.