Bulmaca: Cinayet Saat Kaçta İşleniyor?

1 saatlik sürede Sol koldaki saat 1 dakika ileri gidiyor, sağ koldaki saat 2 dakika geri kalıyorsa kalıyorsa demekki 1 saatteki fark 3 dakika. Sabah sol koldaki saat 7'yi, sağ ...

1. Alt 04-03-2012, 22:59 #11
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3
    1 saatlik sürede Sol koldaki saat 1 dakika ileri gidiyor, sağ koldaki saat 2 dakika geri kalıyorsa kalıyorsa demekki 1 saatteki fark 3 dakika. Sabah sol koldaki saat 7'yi, sağ koldaki saat 6'yı gösteriyorsa demekki cinayet 20 saat önce işlenmiş. Ancak o anki saatte önemli. Doğru saat 07 ile 06 arasında... yani 06.40... 20 saat öncesi 10.40...Cinayet saati.

Anlatabildim mi bilmiyorum ancak aklımda bir soru da yok değil Cinayet işlenir işlenmez dedektif saatleri alıyor ve hemen kuruyor, değil mi? Bu şekilde olması lazım. Yoksa cinayet günler öncesinden de işlenmiş olabilir manası çıkar ki durum iyice vahim

selametle..

yabanGülü, safinaz ve Fani 06 bunu beğendiler.
  2. Alt 04-03-2012, 23:04 #12
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Doğru cevap :
    mhmt´isimli üyeden Alıntı
    1 saatlik sürede Sol koldaki saat 1 dakika ileri gidiyor, sağ koldaki saat 2 dakika geri kalıyorsa kalıyorsa demekki 1 saatteki fark 3 dakika. Sabah sol koldaki saat 7'yi, sağ koldaki saat 6'yı gösteriyorsa demekki cinayet 20 saat önce işlenmiş. Ancak o anki saatte önemli. Doğru saat 07 ile 06 arasında... yani 06.40... 20 saat öncesi 10.40...Cinayet saati.

Tebrikler

mhmt´isimli üyeden Alıntı
    Anlatabildim mi bilmiyorum ancak aklımda bir soru da yok değil Cinayet işlenir işlenmez dedektif saatleri alıyor ve hemen kuruyor, değil mi? Bu şekilde olması lazım. Yoksa cinayet günler öncesinden de işlenmiş olabilir manası çıkar ki durum iyice vahim

selametle..

Bu konu çok önemli değil.Çünkü cinayet falan yok ortada herkes bir oh desin Renk olsun diye cinayet kısmını ben ekledim

yabanGülü ve mhmt bunu beğendiler.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.