TOFAŞ´tan İtalya´da burs imkanı   Konuyu açan: Gündemci   İlk Mesaj: 01-24-2012 (09:51)   Son Mesaj: 01-24-2012 (09:51)    Cevap: 0    Gösterim: 471  

01-24-2012

TOFAŞ´tan İtalya´da burs imkanı

TOFAŞ, insana yatırım ilkesi doğrultusunda Türk Eğitim Vakfı (TEV) işbirliğiyle üniversite son sınıfta okuyan gençlere İtalya'da burs imkanı sunuyor.

TOFAŞ, İtalya'da burslu lisansüstü eğitim imkanı sunuyor

TOFAŞ'tan yapılan açıklamaya göre, ''Bir Ayağın İtalya'da Olsun'' sloganıyla Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve Tasarım alanlarında İtalya'da lisansüstü eğitim almak isteyen öğrencilere seslenen TOFAŞ, 15 Şubat tarihine kadar sürecek başvurular kapsamında aradığı kriterlere uyan öğrencilerin 2 yıl boyunca okul ücreti, barınma ve cep harçlığı olmak üzere tüm masraflarını karşılayacak.

Aldıkları karşılıksız bursla Politecnico Di Torino ve Politecnico Di Milano üniversitelerinde ücretsiz İngilizce lisansüstü eğitim alma fırsatını elde edecek genç yetenekleri ise Türkiye'ye döndüklerinde TOFAŞ'ta çalışma fırsatı bekleyecek.

Başvurular 15 Şubat 2012 tarihine kadar ''yurtdisiburs@tev.org.tr'' e-posta adresi üzerinden yapılabilecek.

TOFAŞ´tan İtalya´da burs imkanı Yorumları