Karnesi gecikince gözyaşlarına boğuldu   Konuyu açan: Sondakika   İlk Mesaj: 01-20-2012 (15:52)   Son Mesaj: 01-20-2012 (15:52)    Cevap: 0    Gösterim: 465  

01-20-2012

Karnesi gecikince gözyaşlarına boğuldu

Çorum Dr. Sadık Ahmet İlköğretim Okulu birinci sınıf öğrencisi Fatma Zehra Gazel, karnesi 2 dakika geç verilince gözyaşlarına boğuldu.

Sabah saatlerinde karne dağıtım töreni düzenleyen Çorum protokolü, Vanlı depremzede öğrencilerin yoğunlukta olduğu ilköğretim okulunu tercih etti. Birinci sınıf öğrencilerinden başlayan karne dağıtım törenine Çorum Vali Vekili Sait Topoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül, İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin, İl Emniyet Müdürü Necmettin Emre ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı.

Karne dağıtım törenine birinci sınıftan başlayan protokol üyeleri, 1-C sınıfına geldiği zaman karnelerin dağıtımı esnasında Fatma Zehra Gazel ismindeki birinci sınıf öğrencisine karnesi 2 dakika geç verildi. Karnesi geciken öğrenci göz yaşlarına boğulurken, karnesini aldıktan sonra sakinleşti. Fatma Zehra Gazel'in annesi Gülay Gazel, bu karnenin, ilk alacağı karnesi olduğu için çocuğunun heyecan yaptığını belirtti.

Karnesi gecikince gözyaşlarına boğuldu Yorumları