Akare Yurtdışı EÄŸitim Fuarı Konya'da!   Konuyu açan: Güncelajans   Ä°lk Mesaj: 03-09-2013 (13:27)   Son Mesaj: 03-09-2013 (13:27)    Cevap: 0    Gösterim: 421  

03-09-2013

Akare Yurtdışı Eğitim Fuarı Konya'da!

2001 yılından bu yana Türkiye'deki en kaliteli katılımcı ve ziyaretçi portföyüne sahip yurtdışı eğitim fuarlarını düzenleyen Akare Fuarcılık, mevsimin son fuarını 09 Mart Cumartesi günü Konya Rixos Otel'de düzenliyor.

2001 yılından bu yana Türkiye'deki en kaliteli katılımcı ve ziyaretçi portföyüne sahip yurtdışı eÄŸitim fuarlarını düzenleyen Akare Fuarcılık, mevsimin son fuarını 09 Mart Cumartesi günü Konya Rixos Otel'de düzenliyor. Amerika, Ä°ngiltere, Kanada, Ä°spanya, Avustralya ve Ä°talya gibi dünyanın 20 farklı ülkesinden gelen 100'e yakın üniversitenin katıldığı Akare Yurtdışı EÄŸitim Fuarları'nda ziyaretçiler; dil eÄŸitimi, üniversite öncesi temel eÄŸitim, iki ve dört yıllık ön lisans, yüksek lisans (master & doktora), sertifika ve yaz okulları programlarının yanı sıra vize baÅŸvuruları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilecekler. Fuar boyunca binlerce kiÅŸi; okul ücretleri, baÅŸvuru koÅŸulları, yurtdışında yaÅŸam ÅŸartları ve ülke eÄŸitim sistemleri hakkındaÂ* okulların kayıt yetkilileri ile yüz yüze tanışma imkanı bulup, ücretsiz verilecek seminerlere katılabilecekleri gibi, Ä°stanbul fuarlarında, CV hazırlama, kariyer planlama, etkin mülakat teknikleri vb. konularda verilecek eÄŸitimlere de katılıp sertifika alabilecekler.Â*Â*

Konya Rixos Otel'de 13:00 - 18:00 arasında gerçekleşecek son fuarda; dünyanın en prestijli okulları tarafından verilecek binlerce dolar değerindeki bursların yanı sıra, ziyaretçileri sürpriz hediyeler de bekliyor olacak.

Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları'nda Bilgi Alınabilecek Konular:

Lisans Programları (iki & dört yıllık)Yüksek Lisans Programları (master & doktora)Dil KurslarıUluslar arası Sertifika ve Diploma ProgramlarıMBA ProgramlarıDoktora ProgramlarıLise EğitimiYaz Okulları, Staj Programlarıİş İngilizcesiSınav Hazırlık Kursları

Fuar davetiyesi için www.akare.com.tr adresine tıklanması ve online kayıt formunun doldurulması yeterli.

Kaynak: Haber7

Akare Yurtdışı Eğitim Fuarı Konya'da! Yorumları