Öğrenciler 'Serbest kıyafet' uygulamasından memnun   Konuyu açan: Sasha   İlk Mesaj: 01-03-2013 (12:27)   Son Mesaj: 01-03-2013 (12:27)    Cevap: 0    Gösterim: 321  

01-03-2013

Öğrenciler 'Serbest kıyafet' uygulamasından memnun

Hızlı bir şekilde serbest kıyafet uygulamasına geçen Oyakkent İlköğretim Kurumu'nda öğrenciler durumdan memnun.

Hızlı bir şekilde serbest kıyafet uygulamasına geçen Oyakkent İlköğretim Kurumu'nda öğrenciler durumdan memnun. Yeniliklere öncü olmayı kendilerine vizyon edinenen Oyakkent İlköğretim Kurumu bu ilke doğrultusunda hareket ederek MEB'nin yayınlandığı "Serbest Kıyafet Yönetmeliği" çercevesinde ve Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer'in açıklamaları doğrultusunda hızlı hareket eden kurum serbest kıyafet uygulamasına geçti. Uygulamaya çok hızlı adabte olan öğrenciler ise durumdan memnun.

KÜTÜPHANE-İNTERNET VE OKUMA ODASI
    Kurumun yeni olması sebebiyle eksik olan kütüphane 2012-2013 eğitim-öğretim yılında yoğun bir çalışma neticesinde Aralık ayında tamamlanarak açılışı yapılmış ve faaliyete geçmiş durumda. Z kütüphane formatında hazırlanan kütüphanede okuma salonu, internet vb. uygulamalar bir arada bulunmakta.

Öğrenciler 'Serbest kıyafet' uygulamasından memnun Yorumları