Açıköğretim sınavında öğrencilere büyük ÅŸok   Konuyu açan: Dostane   Ä°lk Mesaj: 11-27-2012 (12:27)   Son Mesaj: 11-27-2012 (12:27)    Cevap: 0    Gösterim: 498  

11-27-2012

Açıköğretim sınavında öğrencilere büyük şok

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzak'tan Eğitim Fakültesi (AUZEF) dün akşam öğrencilerine büyük bir şok yaşattı.

Ä°stanbul Ãœniversitesi Açık ve Uzak'tan EÄŸitim Fakültesi (AUZEF) dün akÅŸam öğrencilerine büyük bir ÅŸok yaÅŸattı. Ä°stanbul Ãœniversitesi Açık ve Uzak'tan EÄŸitim Fakültesi ( AUZEF )Â*ara sınavları dün akÅŸam (Vize)Â*19:00'da baÅŸladı.

Günlerdir sınavlara hazırlanan ve üniversitenin sitesinden online olarak sınava girecekÂ*binlerce öğrenci büyük bir ÅŸok yaÅŸadı.Â*

Sınavın baÅŸlamasından yaklaşık 5 dakika sonra üniversitenin sitesi çöktü. Sistemin çökmesiyleÂ*binlerce öğrencinin sınavıÂ*yarım kaldı.

Bu duruma tepki gösteren öğrenciler sosyal paylaşım sitelerinde durumaÂ*isyan etti.

İşte sosyal paylaşım sitelerinde yazılanların bazıları:

-pardon da öğrenci temsilcisi nerede???

- bız sınavları okulda ıstıyoruz bu nedır emeklerımız bosa gıdıyor sınır streste yanında cabası Allah kolaylık versın herkeze

- vızelerde gıttı al burdan yakkk cıldırmamak elde degıl

-dekan istifaaaa!!!!!!!!

-15 dakikadır anasayfaya ulaşamadım..sınavı nasıl bitireceğim bilmiyorum..

-Sisteme giremiyorum 20 dakika oldu ya off..

- ne saçma sapan bir sistem bu yaa lanet olsun

- ben sınava girdim 2. sorudan sonra ekran dondu ve simdide sisteme giremiyorumm ne yapacaz

- ya ben gırdım 3 4 soru yaptım dondu kaldı sonrada ıkı saattır acılmıyoooooo.

-ben garanti olsun diye 15 dk önceden sisteme normal bir şekilde giriş yaptım ama 19:04 de sınava girmeye çalıştığım zaman açılmadı

-5 tane cevapladım düştüm

-arkadaş sınavı face üzerinden yapsalar daha verimli olurdu!!

Kaynak: Haber7

Açıköğretim sınavında öğrencilere büyük şok Yorumları