ÖSYM'den KPSS tercihleriyle ilgili önemli duyuru!   Konuyu açan: Saatci   Ä°lk Mesaj: 11-05-2012 (00:03)   Son Mesaj: 11-05-2012 (00:03)    Cevap: 0    Gösterim: 461  

11-05-2012

ÖSYM'den KPSS tercihleriyle ilgili önemli duyuru!

ÖSYM'den 2012 KPSS'ye girmiş olan adaylar için önemli uyarı ve açıklama!

ÖSYM'den 2012 KPSS'ye girmiş olan adaylar için önemli uyarı ve açıklama! KPSS Önlisans ve Ortaöğretim'e giren memur adayları alan bazında sıralamalarını T.C. kimlik numarası ve şifreleri ile öğrenebilecekler. ÖSYM 'den yapılan açıklamada şöyle denildi;

"22 Eylül 2012 tarihinde ön lisans düzeyinde, 23 Eylül 2012 tarihinde ortaöğretim düzeyinde yapılan 2012 KPSS Ortaöğretim/Önlisans Sınavına katılan adaylar, mezun oldukları program/alan bazında kendi sıralamalarını, ÖSYM'nin http://ais.osym.gov.tr internet adresine T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile girip, 2012 KPSS Ortaöğretim/Önlisans sınavını seçerek Program/Alan Bazında Sıralama sayfasından öğrenebileceklerdir.

Bu uygulama adayların KPSS tercihlerinde yardımcı olmak amacı ile geliştirilmiştir. Görüntülenen sayfa belge niteliği taşımaz. Her türlü değerlendirmede ÖSYM sisteminde kayıtlı bilgiler esas alınır. Adaylara duyurulur."

Â*

samanyoluhaber

ÖSYM'den KPSS tercihleriyle ilgili önemli duyuru! Yorumları