Yüzde 100 eğitim bursu kazanma imkanı   Konuyu açan: Savrozi   İlk Mesaj: 04-05-2012 (18:51)   Son Mesaj: 04-05-2012 (18:51)    Cevap: 0    Gösterim: 675  

04-05-2012

Yüzde 100 eğitim bursu kazanma imkanı

Çınar Koleji, 7 Nisan’da Seviye Tespit Sınavı ile %100 EĞİTİM BURSU imkanı sunuyor.

Eğitimle ilgili tartışmaların kamuoyunun gündeminde olduğu bugünlerde çocuklarını özel okullarda okutmak isteyen veliler için önemli bir fırsat var. Ülkemizin en başarılı özel okullarından olan, ÖSS ve SBS"de pek çok birincilikler elde eden Çınar Koleji, 7 Nisan"da Seviye Tespit Sınavı ile %100 EĞİTİM BURSU imkanı sunuyor.

Şimdiye kadar elde ettiği başarılarla dikkatleri üzerine çeken ve ülkemizin en başarılı okulları arasında gösterilen Çınar Koleji, bursluluk sınavı düzenledi. Kolejin Başakşehir ve Büyükçekmece kampüslerinde 7 Nisan Cumartesi günü Seviye Tespit Sınavı gerçekleştirilecek. Sınav sonucunda başarılı olan öğrencilerden birincilere %100, ikincilere %75, üçüncülere %60 eğitim bursu verilecek. Dördüncü ve beşincilere %50, altı ile onuncu arasındakilere %25 eğitim bursu imkanı sağlanacak.

Eğitim burslarının yanı sıra sınava giren öğrencileri birbirinden güzel hediyeler bekliyor. Her sınıfın birincileri netbook, ikincileri fotoğraf makinesi, üçüncüleri de bisiklet almaya hak kazanacak.

Ödüllü seviye tespit sınavı Çınar Koleji"nin Başakşehir ve Büyükçekmece kampüslerinde aynı anda yapılacak. Sınav 4. ve 5. sınıflar için saat 10:30"da, 6.-7.-8. ve 9. sınıflar için 14:00"de başlayacak.

Seviye Tespit Sınavı için ücretsiz olan başvurular, Çınar Koleji"ne veya internet ortamından online olarak yapılacak. Başvuru için http://www.cinarkolejists.com/

Yüzde 100 eğitim bursu kazanma imkanı Yorumları