En ünlü okullar Türkiye´ye geliyor   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 02-20-2012 (16:52)   Son Mesaj: 02-20-2012 (16:52)    Cevap: 0    Gösterim: 392  

02-20-2012

En ünlü okullar Türkiye´ye geliyor

Dünyanın en ünlü okulları Türk öğrenciler için geliyor. Yurtdışı Eğitim Fuarları’nın öncü kuruluşlarından Edufairs’in 2012 yılının ilk döneminde düzenleyeceği fuarların tarihleri belli oldu.

Edufairs Yurtdışı Eğitim Fuarları"nın 4 -; 11 Mart tarihleri arasında düzenleyeceği eğitim fuarına 30 ülkeden 100"ü aşkın eğitim kurumu katılacak.

Yurtdışı Eğitim Fuarları"nın öncü kuruluşlarından Edufairs"in 2012 yılının ilk döneminde düzenleyeceği fuarların tarihleri belli oldu.

Aralarında dünyaca ünlü Üniversitelerin, Kolejlerin, Dil Kursları"nın ve teknik okulların yer aldığı 100"e yakın eğitim kurumu, 4 -; 11 Mart tarihleri arasında Türk öğrenciler ile buluşacak.

4 Mart tarihinde Ankara"da, 6 Mart tarihinde İzmir"de, 8 Mart tarihinde Bursa"da ve 11 -; 12 Mart tarihinde gerçekleşecek olan fuarlara katılan öğrenci ve veliler fuar sürecince vize başvurusundan okul ücretlerine, sunulan öğrenim programlarından konaklamaya kadar yurtdışı eğitimin her aşamasıyla ilgili bilgi sahibi olabilecekler. Ayrıca TOEFL ile yapılan işbirliği sonucu fuar alanında ücretsiz deneme sınavlarına girebilecek ve değişik kurumların verdikleri burslara başvuru yapabileceklerdir.

Aralarında Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Fransa ve İngiltere gibi ülkelerin yer aldığı 30 farklı ülkeden gelen eğitim kuruluşları fuara katılan öğrencilere ülkeleri ve verdikleri eğitimler hakkında ayrıntılı bilgi verme fırsatı bulacaklar. Fuar aynı zamanda okulların temsilcileriyle yüz yüze görüşmek için eşsiz bir fırsat sağlayacak.

Fuar Takvimi:

04 Mart 2012 Pazar ANKARA - Hilton Otel

06 Mart 2012 Salı İZMİR - Swiss Otel

08 Mart 2012 Perşembe BURSA - Almira Otel

10-11 Mart 2012 Cumartesi-Pazar İSTANBUL - Hilton Otel

En ünlü okullar Türkiye´ye geliyor Yorumları